Katalog gracza!

kosmicznie dobre firmy z całego kraju

 

Katalog -> Deweloper nieruchomości - lista 2

dom wakacyjne na sprzedaż

Masz dosyć wynajmowania niepewnych noclegów? Chciałbyś mieć własny kąt w ulubionym miejscu wypadowym? Dom wakacyjny na sprzedaż może być idealnym rozwiązaniem! Możesz dostosować go w pełni do swoich potrzeb, zaczynając od rodzaju ocieplenia i kończąc na wyposażeniu, takim jak: armatura i oświetlenie.

beczki o pojemności 220 l

Pojemniki plastikowe to artykuły, które pożądane są zarówno w przemyśle, transporcie, jak i zakładach produkcyjnych. Nasz sklep posiada w ofercie beczki o pojemności 220 l. Są to duże kanistry, które posiadają wszelkie potrzebne certyfikaty i atesty, dzięki czemu mogą mieć kontakt np. z produktami przeznaczonymi do spożywania.

Mapy do celów projektowych

Specjalnością działającej w branży już blisko 10 lat firmy GEOCER są, jak sama nazwa przedsiębiorstwa sugeruje, kompleksowe usługi geodezyjne. Wykonujemy mapy do celów projektowych oraz dokumentację do celów prawnych, a także podziały nieruchomości prywatnych oraz publicznych. Zajmujemy się również wszechstronną obsługą inwestycji budowlanych, oraz przygotowaniem inwentaryzacji architektonicznych oraz skanów laserowych i trójwymiarowych modeli przestrzennych terenu. Działamy na terenie Olsztyna i okolic.

Zestawy fotowoltaiczne Poznań

W ofercie naszej firmy można znaleźć różnorodne zestawy fotowoltaiczne. Prowadzimy zarówno sprzedaż, serwis jak i montaż kolektorów słonecznych na domach prywatnych. Serdecznie zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, dostępną na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem strony bądź bezpośrednio w naszym biurze. Zainwestuj w ekologiczność już dziś!

1 2