Katalog gracza!

kosmicznie dobre firmy z całego kraju

 

Katalog -> Wyposażenie domów - lista 2

Projektowanie zieleni w biurach

Zajmujemy się projektowaniem zieleni w biurach. Podstawą naszej oferty jest zakładanie ogrodów. Poznań jako nasza siedziba, to miejsce, gdzie działamy najczęściej. Naszą specjalnością jest zakładanie ogrodów niewielkich, a także przestrzennych, chętnie zajmujemy się też aranżacją balkonów czy tarasów. Możemy przeprowadzić również profesjonalne inwentaryzacje czy sprawować nadzór autorski nad realizacją projektu. Urządzamy również zieleń miejską czy rośliny we wnętrzach. Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

Panele AC5

W naszym przedsiębiorstwie działającym online oraz stacjonarnie znajdziesz wszystko to, czego potrzebujesz w procesie wykładania podłóg. Dostępne w naszej ofercie panele AC5 cieszą się olbrzymią popularnością. Zawdzięczają to przede wszystkim swojej niespotykanej uniwersalności oraz wytrzymałości na długie lata.

Zasłony do domu

W szerokim asortymencie naszego sklepu internetowego znajdują się między innymi kompleksowe zasłony do domu. Rozwiązania charakteryzują się przede wszystkim swoim unikalnym wyglądem i wyjątkowymi wzorami wykorzystywanymi w procesie produkcji. Firany są wytrzymałe, dzięki czemu korzystać z nich można przez długie lata.

Meble z Indii

Zapraszamy Państwa do zakupu oryginalnych i bogato zdobionych (lub minimalistycznych) mebli z Indii, które wyróżniają się stylem wśród tych dostępnych w Europie. Stanowią wspaniałe połączenie najlepszych gatunków drewna, metalu oraz skóry i znajdują zastosowanie w różnorodnych pomieszczeniach w domu, nadając niebanalny design wnętrzom. Dostępne w niskich cenach są doskonałą inwestycją na wiele lat i pozwalają na użytkowanie ich w bardzo różnorodny sposób. Oferujemy stoły, szafki, komody, krzesła i wiele innych.

Sauna serwis

Oferujemy profesjonalne usługi naprawcze, świadczone przez specjalistów, zajmujących się łaźniami parowymi. Poprawa elastyczności skóry, odprężenie i likwidowanie napięć, to tylko niektóre zalety jakie niesie za sobą sauna. Serwis obejmuje diagnozowanie i naprawę usterek, a także sprzedaż części zamiennych.

Dezynsekcja Poznań

W Waszym domu pojawiły się szkodniki? W takim razie czeka Was dezynsekcja. Polecamy do tego celu bardzo skuteczne środki owadobójcze, dostępne w naszej ofercie. Dysponujemy tylko specjalistycznymi produktami. Działają one skutecznie i szybko, nadają się zarówno do stosowania w pomieszczeniach zamkniętych, jak i na przestrzeniach otwartych. Można dzięki nim zwalczyć karaluchy, pluskwy, pchły, muchy, mrówki, czy osy. Jesteśmy przekonani, że ich doskonała jakość oraz przystępne ceny przekonają do skorzystania z naszej oferty nawet najbardziej wymagających klientów.

1 2