Katalog -> Szkolnictwo, Dyplomy, Zawód

Szkoła jazdy Warszawa

W ofercie naszej szkoły jazdy znajdą Państwo oferty kursów teoretycznych oraz praktycznych. Teorię realizujemy w trybie porannym, wieczorowym lub weekendowym. Kursanci mogą także uczyć się przez internet. Część praktyczną możemy przeprowadzić na modelach z manualną lub automatyczną skrzynią biegów. W ramach praktyk kursanci zapoznają się z trasami egzaminacyjnymi wszystkich WORD-ów w Warszawie.

Nauka angielskiego Puławy

Szkoła języków pragnie zaproponować lekcje języka hiszpańskiego, rosyjskiego, niemieckiego, a także francuskiego. Nauka angielskiego również jest u nas codziennością. Stawiamy na pełne zadowolenie każdego kursanta, dlatego swoją ofertę dostosowujemy do ich indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Zachęcamy do kontaktu.

Szkolenia w zakresie BHP

Chcesz zabezpieczyć swoich pracowników przed negatywnymi skutkami pożaru lub wypadku przy wykonywaniu obowiązków? Szkolenia w zakresie BHP w Poznaniu, przeprowadzą fachowcy z Globes. Skierowane są do osób zajmujących wyższe szczeble kierownicze, a także zwykłych. Do naszych usług należą także audyty zarządzania jakością, środowiskiem, bezpieczeństwem żywności. Wszystkie grupy zawodowe skorzystają na wiedzy przekazanej przez wykształconą i doświadczoną kadrę. Zgłoś się do nas już dziś, by poznać szczegóły.

agencja pracy tymczasowej

Nasza firma to profesjonalna agencja pracy tymczasowej stanowiąca platformę dla kandydatów i pracodawców, którzy mogą się u nas odnaleźć, często przyjeżdżając ze wschodu. Korzystając z naszych usług, zwiększasz swoje szanse na znalezienie interesującej Cię pracy w wiodących firmach. Twoje kompetencje z pewnością zachwycą niejedną firmę.