Katalog -> Wiara, Człowiek

Ogrzewanie systemowe

Korzystanie z energii jest niezbędne w każdym gospodarstwie domowym. Możemy wybrać takie źródła energii, które nie nadwyrężają środowiska. Ogrzewanie systemowe jest rozwiązaniem, na które decyduje się ponad 15 milionów Polaków. My, jako producenci zapewniamy ekologiczne rozwiązania przy dostarczaniu ciepła.

srebrny różaniec z kamieniami

Autorska, ręcznie wykonana bransoletka z koralikami stanowi wyjątkowo piękny przedmiot modlitewny. Srebrny różaniec z kamieniami wykonany jest z najwyższej jakości surowców - kolorowe odmiany agatu szarego idealnie pasują do elementów sznura modlitewnego wykonanych z popularnego metalu szlachetnego.

Autyzm

Nasza fundacja powstała w odpowiedzi na potrzeby dzieci potrzebujące specjalnej opieki oraz ich rodziców. Autyzm nie musi być wyrokiem - przy odpowiedniej terapii i podejściu, dziecko może prawidłowo się rozwijać i być szczęśliwe. Naszą misją, jest wspieranie edukacji dzieci, które nie są neurotypowe.