Katalog -> Dla dzieci, Rodzicielstwo, młodzież, Szkoły

Książeczki edukacyjne dla dzieci

Szukasz prezentu na urodziny lub pod choinkę dla najmłodszego członka rodziny? Nie istnieje lepszy podarunek niż oferowane w naszym sklepie internetowym książeczki edukacyjne dla dzieci. Dostarcz maluchowi rozrywki dzięki ciekawej lekturze, a jednocześnie poczyń krok w ramach stymulowania jego rozwoju.

Korepetycje matematyka

Twoje dziecko ma problemy z nauką w szkole i chcesz mu pomóc? Zgłoś się do nas. Pracują dla nas najlepsi specjaliści, którzy od wielu lat prowadza korepetycje. Matematyka to jeden z najważniejszych przedmiotów, który trzeba zdawać na każdym egzaminie zarówno po szkole podstawowej, jak i liceum czy technikum. Zadbaj o to, by Twoje dziecko uzyskało dobry wynik.

Foteliki samochodowe dla niemowląt

Oczywiste jest, że bezpieczeństwo i komfort Twojego dziecka stanowi dla Ciebie priorytet, dlatego przed podróżą musisz zaopatrzyć się w niezbędne akcesoria. Całe szczęście nasza firma oferuje sprawdzone foteliki samochodowe dla niemowląt od najbardziej uznanych na rynku producentów. Dzięki nim zapewnisz wygodną, przyjemną i bezpieczną podróż swojemu maleństwu.

Poduszki podróżne dla dzieci

Poznaj naszą wyjątkową ofertę akcesoriów i tekstyliów dla naszych najmłodszych klientów. Oferujemy poduszki podróżne dla dzieci, które wykonane zostały z wysokiej jakości, przyjemnych dla skóry i miękkich materiałów. Zapewniają komfort podczas długiej jazdy samochodem lub pociągiem. Zapraszamy do kontaktu.

Angielski medyczny kurs

Szukasz szkoły w Gdańsku oferującej kursy specjalistyczne? Zapisz się na angielski medyczny. Proponujemy kursy branżowe, podczas których opanujesz niezbędną terminologię. Nasza oferta jest niezwykle bogata: od warsztatów komunikacyjnych, przez obsługę biura, po specjalistyczne słownictwo w biotechnologii.

Wózki dziecięce głębokie

Wiemy, że zakup wózka dziecięcego nie należy do zadań najłatwiejszych. Bez względu na to, czy interesują Państwa wózki dziecięce głębokie, czy spacerówki - zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą handlową. Wózki dziecięce spacerówki to nie tylko produkty, to nasza pasja! Zapraszamy do współpracy!

Mata antyalergiczna na materac

Wybierz nasze zestawy do łóżeczka stworzone z myślą o potrzebach najmłodszych członków rodziny, a w odpowiedni sposób zadbasz o komfortowy sen swojego dziecka. Mata antyalergiczna na materac dostępna w naszym sklepie internetowym skutecznie odprowadza wilgoć z ciała maluszka. Spokojny sen przez całą noc - zagwarantowany!

prywatne przedszkole Jabłonna

Nasze prywatne przedszkole Jabłonna oferuje opiekę nad maluchami. Warszawa oferuje rodzicom naprawdę szerokie możliwości edukacji ich dzieci. Przedszkole to dla naszych pociech jeden z najważniejszych okresów kształtowania się podstawowych zasad, nawyków, wartości i umiejętności. Dzięki profesjonalnie wyszkolonej kadrze i niezwykle przyjaznemu otoczenie nasze prywatne przedszkole stwarza idealnie warunki nie tylko do zabawy ale również do nauki. Nauczyciele zadbają o bezpieczeństwo każdego malucha, który jest pod ich opieką i zapewnią mu indywidualne traktowanie.

Zabawki drewniane

Specjalizujemy się w działalności handlowej, dzięki której każdy z rodziców będzie miał możliwość zaopatrzenia się w najlepsze akcesoria dla swoje pociechy - takie, dzięki którym maleństwo każdego dnia będzie mogło znakomicie się rozwijać, przy jednoczesnym bezpieczeństwie w każdej sytuacji. W szerokiej ofercie przygotowanej przez sklep internetowy Lis & Wydra znalazły się m. in. zabawki drewniane z odpowiednimi atestami, które pozwalają na kreatywne spędzanie czasu i rozbudzanie swojej wyobraźni.