Katalog -> Dla dzieci, Rodzicielstwo, młodzież, Szkoły

Książeczki edukacyjne dla dzieci

Szukasz prezentu na urodziny lub pod choinkę dla najmłodszego członka rodziny? Nie istnieje lepszy podarunek niż oferowane w naszym sklepie internetowym książeczki edukacyjne dla dzieci. Dostarcz maluchowi rozrywki dzięki ciekawej lekturze, a jednocześnie poczyń krok w ramach stymulowania jego rozwoju.

Korepetycje matematyka

Twoje dziecko ma problemy z nauką w szkole i chcesz mu pomóc? Zgłoś się do nas. Pracują dla nas najlepsi specjaliści, którzy od wielu lat prowadza korepetycje. Matematyka to jeden z najważniejszych przedmiotów, który trzeba zdawać na każdym egzaminie zarówno po szkole podstawowej, jak i liceum czy technikum. Zadbaj o to, by Twoje dziecko uzyskało dobry wynik.

Foteliki samochodowe dla niemowląt

Oczywiste jest, że bezpieczeństwo i komfort Twojego dziecka stanowi dla Ciebie priorytet, dlatego przed podróżą musisz zaopatrzyć się w niezbędne akcesoria. Całe szczęście nasza firma oferuje sprawdzone foteliki samochodowe dla niemowląt od najbardziej uznanych na rynku producentów. Dzięki nim zapewnisz wygodną, przyjemną i bezpieczną podróż swojemu maleństwu.

Poduszki podróżne dla dzieci

Poznaj naszą wyjątkową ofertę akcesoriów i tekstyliów dla naszych najmłodszych klientów. Oferujemy poduszki podróżne dla dzieci, które wykonane zostały z wysokiej jakości, przyjemnych dla skóry i miękkich materiałów. Zapewniają komfort podczas długiej jazdy samochodem lub pociągiem. Zapraszamy do kontaktu.

Wózki dziecięce głębokie

Wiemy, że zakup wózka dziecięcego nie należy do zadań najłatwiejszych. Bez względu na to, czy interesują Państwa wózki dziecięce głębokie, czy spacerówki - zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą handlową. Wózki dziecięce spacerówki to nie tylko produkty, to nasza pasja! Zapraszamy do współpracy!

prywatne przedszkole Jabłonna

Nasze prywatne przedszkole Jabłonna oferuje opiekę nad maluchami. Warszawa oferuje rodzicom naprawdę szerokie możliwości edukacji ich dzieci. Przedszkole to dla naszych pociech jeden z najważniejszych okresów kształtowania się podstawowych zasad, nawyków, wartości i umiejętności. Dzięki profesjonalnie wyszkolonej kadrze i niezwykle przyjaznemu otoczenie nasze prywatne przedszkole stwarza idealnie warunki nie tylko do zabawy ale również do nauki. Nauczyciele zadbają o bezpieczeństwo każdego malucha, który jest pod ich opieką i zapewnią mu indywidualne traktowanie.

Zabawki drewniane

Specjalizujemy się w działalności handlowej, dzięki której każdy z rodziców będzie miał możliwość zaopatrzenia się w najlepsze akcesoria dla swoje pociechy - takie, dzięki którym maleństwo każdego dnia będzie mogło znakomicie się rozwijać, przy jednoczesnym bezpieczeństwie w każdej sytuacji. W szerokiej ofercie przygotowanej przez sklep internetowy Lis & Wydra znalazły się m. in. zabawki drewniane z odpowiednimi atestami, które pozwalają na kreatywne spędzanie czasu i rozbudzanie swojej wyobraźni.