Katalog -> Trening, siłownia, aktywność fizyczna

Rowery Giant

Poszukiwania roweru doskonałego mogą zakończyć się fiaskiem, jeśli nie rozważycie Państwo zainteresowania się propozycją marki Giant. Otóż, producent ten, zdając sobie sprawę z tego, iż istnieje wiele form podejścia do kwestii rowerowych wycieczek, oferuje swoim Klientom sprzęt o różnym stopniu zaawansowania. Natomiast, tym co otrzymujecie Państwo decydując się na zakup w rowmix.com.pl jest możliwość dokonania wyboru pomiędzy modelami rekreacyjnymi, a typowo sportowymi, przystosowanymi do wyczynowej jazdy.

Akcesoria do tenisa ziemnego

W naszym sklepie posiadamy sprzęt i akcesoria do tenisa ziemnego, w tym rakiety, piłki, naciągi, torby i plecaki. W asortymencie jest też szeroki wybór profesjonalnych koszulek, spodenek, spódnic oraz butów sportowych. Nasza oferta skierowana jest dla osób początkujących, jak i bardziej doświadczonych sportowców.

sklep rowerowy online

W asortymencie, jaki przygotował dla Was nasz profesjonalny sklep rowerowy online znajdziecie najlepsze sprzęty wiodącego producenta jakim jest niewątpliwie marka Romet. Dzięki zakupionym u nas jednośladom będziecie mogli uzyskać nie tylko przyjemny i zdrowy środek transportu, ale także atrakcyjny sposób do spędzania wolnego czasu w aktywnej formie.

full body workout

Silne rammiona, jędrne pośladki i wcięcie w talii - która kobieta o tym nie marzy? Dzięki nam nie musisz już więcej o tym fantazjować! Full body workout z nami sprawi, że sama wkrótce będziesz mogła cieszyć się perfekcyjnie zbudowanym ciałem. To jednak nie wszystko, dzięki regularnemu treningowi poczujesz się o wiele lepiej!

Trening siłowy

Sportowcy uprawiający football muszą skoncentrować się zarówno na rozwoju motorycznym, jak i psychicznym. Oba te aspekty są ważne, ale podstawą jest trening siłowy piłkarza, który, dzięki ćwiczeniom biegu interwałowego, zapewnia odpowiednią dynamikę poruszania się po boisku i umiejętność szybkiego reagowania na zmienne sytuacje.