Katalog -> Trening, siłownia, aktywność fizyczna

Rowery Giant

Poszukiwania roweru doskonałego mogą zakończyć się fiaskiem, jeśli nie rozważycie Państwo zainteresowania się propozycją marki Giant. Otóż, producent ten, zdając sobie sprawę z tego, iż istnieje wiele form podejścia do kwestii rowerowych wycieczek, oferuje swoim Klientom sprzęt o różnym stopniu zaawansowania. Natomiast, tym co otrzymujecie Państwo decydując się na zakup w rowmix.com.pl jest możliwość dokonania wyboru pomiędzy modelami rekreacyjnymi, a typowo sportowymi, przystosowanymi do wyczynowej jazdy.

Sklep rowerowy online

Na naszej stronie internetowej udostępniony został profesjonalny sklep rowerowy online, gdzie możecie zakupić najlepszej jakości sprzęt oraz potrzebne Wam akcesoria. Przygotowaliśmy dla naszych klientów również rozmaite części zamienne, jakie pozwalają na przywracanie sprawności dla Waszych urządzeń. Znajdziecie u nas najciekawsze modele, wykorzystywane tak do codziennego ich użytkowania na miejskich drogach, jak i podczas wypraw górskich. Gwarantujemy Wam szeroki wybór oraz najbardziej atrakcyjne ceny.

Akcesoria do tenisa ziemnego

W naszym sklepie posiadamy sprzęt i akcesoria do tenisa ziemnego, w tym rakiety, piłki, naciągi, torby i plecaki. W asortymencie jest też szeroki wybór profesjonalnych koszulek, spodenek, spódnic oraz butów sportowych. Nasza oferta skierowana jest dla osób początkujących, jak i bardziej doświadczonych sportowców.

Puchary trofea

Oferujemy najwyższej jakości trofea i puchary, które okażą się niezastąpionym upominkiem, niezależnie od okazji! Dzięki współpracy z kilkunastoma producentami możemy zagwarantować największy wybór figurek i medali. Szeroki asortyment to gwarancja, że znajdziecie coś w odpowiedniej cenie i z tworzywa, które Was interesuje! W bogatej palecie produktów znajdziecie statuetki klasyczne, premium, a nawet prestiżowe. Dodatkowo podzielone zostały one na kategorie, umożliwiając łatwy dobór nagród do okoliczności.

sklep rowerowy online

W asortymencie, jaki przygotował dla Was nasz profesjonalny sklep rowerowy online znajdziecie najlepsze sprzęty wiodącego producenta jakim jest niewątpliwie marka Romet. Dzięki zakupionym u nas jednośladom będziecie mogli uzyskać nie tylko przyjemny i zdrowy środek transportu, ale także atrakcyjny sposób do spędzania wolnego czasu w aktywnej formie.

full body workout

Silne rammiona, jędrne pośladki i wcięcie w talii - która kobieta o tym nie marzy? Dzięki nam nie musisz już więcej o tym fantazjować! Full body workout z nami sprawi, że sama wkrótce będziesz mogła cieszyć się perfekcyjnie zbudowanym ciałem. To jednak nie wszystko, dzięki regularnemu treningowi poczujesz się o wiele lepiej!

Statuetki szklane na zamówienie

Z chęcią wykonamy dla każdego trofea sportowe. Mamy wieloletnie doświadczenie jako producent tego typu artykułów. Wśród propozycji nagród posiadamy m.in. statuetki szklane na zamówienie. Możemy wykonać je w kolorze metodą UV, a także dodać do niej grawer. Oferujemy także medale sportowe, dyplomy i puchary.

Trening siłowy

Sportowcy uprawiający football muszą skoncentrować się zarówno na rozwoju motorycznym, jak i psychicznym. Oba te aspekty są ważne, ale podstawą jest trening siłowy piłkarza, który, dzięki ćwiczeniom biegu interwałowego, zapewnia odpowiednią dynamikę poruszania się po boisku i umiejętność szybkiego reagowania na zmienne sytuacje.