Katalog gracza!

kosmicznie dobre firmy z całego kraju

 

Katalog -> Trening, siłownia, aktywność fizyczna

Rowery Giant

Poszukiwania roweru doskonałego mogą zakończyć się fiaskiem, jeśli nie rozważycie Państwo zainteresowania się propozycją marki Giant. Otóż, producent ten, zdając sobie sprawę z tego, iż istnieje wiele form podejścia do kwestii rowerowych wycieczek, oferuje swoim Klientom sprzęt o różnym stopniu zaawansowania. Natomiast, tym co otrzymujecie Państwo decydując się na zakup w rowmix.com.pl jest możliwość dokonania wyboru pomiędzy modelami rekreacyjnymi, a typowo sportowymi, przystosowanymi do wyczynowej jazdy.

Plecaki sportowe

W naszym sklepie znajdą Państwo bogaty wybór toreb i plecaków, zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Polecanym produktem są między innymi plecaki sportowe, który idealnie nada się dla osób aktywnie uprawiających sport. Znajdujące się w naszej ofercie plecaki sportowe dostępne są w atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do zamawiania.

Akcesoria do jogi

Marka oferuje sprzedaż dodatków do codziennego rozciągania. Nasze akcesoria do jogi to m.in. maty z pokrowcami, paski i klocki do podporu w niektórych pozycjach. Nadają się zarówno do użytku przez osoby zaawansowane, jak i początkujące. Są przeznaczone do urozmaicenia i ułatwienia rutyny gimnastycznej.

Ochraniacze na piszczele MMA

Każdy profesjonalista, który uprawia sporty walki, doskonale wie, jak ważne są odpowiednie akcesoria, zabezpieczające przed powstaniem niepożądanych urazów. Ochraniacze na piszczele MMA dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego wykonane są z solidnych i trwałych materiałów. Dzięki mocnym paskom, rozmieszczonym w kilku miejscach, stabilnie utrzymują się na ciele i nie zsuwają. Ich założenie nie sprawia większych problemów, tak samo jak utrzymanie w czystości. Zachęcamy do zapoznania się z innymi pozycjami.