Katalog gracza!

kosmicznie dobre firmy z całego kraju

 

Katalog -> Księgowość, Ubezpieczenia

Teczka ofertowa

Nasza firma prezentuje sprawdzone, tradycyjne rozwiązania do archiwizacji dokumentów, jakim jest między innymi teczka ofertowa, czy segregator. Nasze produkty znane są od wielu lat ze swojej wysokiej jakości. teczka ofertowa z logo, czy nazwą firmy to doskonały sposób na promocję firmy. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Dokumentacja cen transferowych

By powiązania kapitałowe działały sprawnie, przydatna okazuje się pomoc prawna. W kancelarii WTS Saja świadczymy takie usługi, jak dokumentacja cen transferowych czy wskazywanie obszarów optymalizacji kosztów. Wspieramy klientów w przygotowaniu i aktualizacji niezbędnych dokumentów. Wraz z interesantami dokonujemy weryfikacji globalnej cen i wyliczamy uzyskany dochód.

Outsourcing pracowniczy Katowice

Oferta firmy na stronie www. workasistpoland.com.pl to między innymi outsourcing pracowniczy, doradztwo personalne, budowa sieci handlowych. Na stronie możesz dowiedzieć się więcej co jeszcze oferujemy oraz możesz liczyć na szybko kontakt z nasza firmą. Serdecznie zapraszamy do współpracy Ciebie i Twoją firmę.

papier ekologiczny do drukarki

Wykonywany w całości z surowców wtórnych papier ekologiczny do drukarki jest dostępny w naszej ofercie akcesoriów eksploatacyjnych. Zapewniamy 2 opcje wielkości arkuszy - A3 oraz A4, które spełniają surowe wymagania związane z gładkością i nieprzezroczystością, posiadając również niezbędny certyfikaty.

Foliowanie produktów

Jedną ze specjalności naszej firmy jest foliowanie, znane w poligrafii jako jeden z najbardziej skutecznych sposobów na uszlachetnianie gazet, czasopism, broszur itd. Dzięki nowoczesnym maszynom oraz stosowaniu wysokiej jakości materiałów jesteśmy w stanie poprawić wygląd różnych materiałów, a nasze działania przeprowadzane są profesjonalnie i terminowo. Realizujemy zlecenia w oparciu o indywidualne potrzeby naszych Klientów - zapraszamy do skorzystania z usług. Chętnie doradzimy optymalne rozwiązania.

Porady prawne Legionowo

Kancelaria świadczy usługi w formie zdalnej, w biurze lub dowolnie wybranym miejscu w okolicach Warszawy. Mieści się w Legionowie i oferuje porady prawne z obszaru rodzinnego, spadkowego, gospodarczego, karnego i pracy. Prowadzona jest przez adwokata posiadającego ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie.

Doradca finansowy

Każdy pracujący w naszym przedsiębiorstwie doradca finansowy to osoba mająca wysokie kompetencje oraz rzetelną wiedzę popartą latami praktyki. Dzięki temu bez trudu jest on w stanie zapoznać klienta z możliwościami oraz najlepszymi dla niego rozwiązaniami. Decydując się na skorzystanie z usług naszego doradcy finansowego możesz być pewien, że jego profesjonalizm oraz rzetelne i wnikliwe podejście do Twojej sprawy spotka się z Twoją aprobatą. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszej działalności - zapraszamy na stronę internetową.

szkolenia bhp Warszawa cennik

Bezpieczeństwo w miejscu pracy jest jedną z najistotniejszych kwestii. Nasza firma posiada korzystny cennik szkolenia BHP dostępnego w Warszawie. Twoi pracownicy, niezależnie od wykonywanego zawodu, zostaną wdrożeni i poinformowani o niebezpieczeństwach oraz problemach, na które powinni być przygotowani.

Prywatny detektyw Warszawa

Podejrzewasz partnera o zdradę, potrzebujesz materiałów dowodowych na rozprawę rozwodową? Skorzystaj z profesjonalnej pomocy! Prywatny detektyw przeprowadzi dla Ciebie dyskretną obserwację wskazanej osoby. Zdobyte w ten sposób informacje przekażemy Ci w postaci kompletnego raportu wraz z nagraniami i zdjęciami. Zapraszamy do naszego biura w Warszawie.

Tłumacz przysięgły niemieckiego

Szybkietlumaczenia.pl oferuje usługi jako tłumacz języka holenderskiego a także niemieckiego. Oferuje przekłady w formie ustnej (na spotkaniach i konferencjach) a także pisemnej na potrzeby różnych osób. Dzięki gruntownej wiedzy a także znajomości słownictwa specjalistycznego (między innymi z zakresu architektury i budownictwa) jest w stanie przełożyć nawet najtrudniejsze pisma i dokumenty. Świadczą o tym dotychczas zrealizowane przez nią zlecenia. Szczegółowe informacje na temat świadczonych usług znajdują się na stronie internetowej.

Szkolenia ISO przedsiębiorców

Codziennie organizujemy i przeprowadzamy szkolenia ISO dla przedsiębiorców. Pragniemy, aby dzięki tym zajęciom mogli oni zapoznać się z merytorycznymi i prawnymi podstawami, stanowiącymi fundamentalne zasady nadawania certyfikatów. Odkrywamy również drogi rozwoju i wskazujemy skuteczne techniki wprowadzania zmian.

artykuły biurowe

Artykuły biurowe wciąż są bowiem potrzebne i wiele firm korzysta z usług sklepów internetowych, potrzebne są im takie materiały do biura, do lepszej jego pracy. Artykuły biurowe sklep internetowy ma szczególnie wyselekcjonowane, co można zobaczyć właśnie w tejże galerii zdjęć. Są tam najlepsze marki, także pochodzące z zagranicy.