Katalog gracza!

kosmicznie dobre firmy z całego kraju

 

Katalog -> Księgowość, Ubezpieczenia

Teczka ofertowa

Nasza firma prezentuje sprawdzone, tradycyjne rozwiązania do archiwizacji dokumentów, jakim jest między innymi teczka ofertowa, czy segregator. Nasze produkty znane są od wielu lat ze swojej wysokiej jakości. teczka ofertowa z logo, czy nazwą firmy to doskonały sposób na promocję firmy. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Radcy prawni Warszawa

W ramach prowadzonych przez nas działań znajdziecie pomoc, jaką świadczą dla Was nasi radcy prawni. Przygotowane przez nas zostaną właściwe, potrzebne Wam dokumentacje, takie jak na przykład wnioski sądowe czy pisma procesowe. Będziemy Was reprezentowali także przed wybranymi organami na terenie Warszawy. Zajmujemy się licznymi obszarami, związanymi z regulacjami zawartymi w kodeksie cywilnym, karnym, administracyjnym, pracy, handlowym czy też rodzinnym. Wskażemy Wam na możliwe do podjęcia działania, kroki.

Firma rekrutacyjna

Filarem naszej działalności jest poszukiwanie talentów w branży informatycznej, technicznej oraz finansowej. Nasza firma rekrutacyjna to lata doświadczenia w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi i headhuntingu. Naszym klientom oferujemy również usługi konsultacyjne, szkolenia oraz doradztwo zawodowe.

Dokumentacja cen transferowych

By powiązania kapitałowe działały sprawnie, przydatna okazuje się pomoc prawna. W kancelarii WTS Saja świadczymy takie usługi, jak dokumentacja cen transferowych czy wskazywanie obszarów optymalizacji kosztów. Wspieramy klientów w przygotowaniu i aktualizacji niezbędnych dokumentów. Wraz z interesantami dokonujemy weryfikacji globalnej cen i wyliczamy uzyskany dochód.

Outsourcing pracowniczy Katowice

Oferta firmy na stronie www. workasistpoland.com.pl to między innymi outsourcing pracowniczy, doradztwo personalne, budowa sieci handlowych. Na stronie możesz dowiedzieć się więcej co jeszcze oferujemy oraz możesz liczyć na szybko kontakt z nasza firmą. Serdecznie zapraszamy do współpracy Ciebie i Twoją firmę.

papier ekologiczny do drukarki

Wykonywany w całości z surowców wtórnych papier ekologiczny do drukarki jest dostępny w naszej ofercie akcesoriów eksploatacyjnych. Zapewniamy 2 opcje wielkości arkuszy - A3 oraz A4, które spełniają surowe wymagania związane z gładkością i nieprzezroczystością, posiadając również niezbędny certyfikaty.

Foliowanie produktów

Jedną ze specjalności naszej firmy jest foliowanie, znane w poligrafii jako jeden z najbardziej skutecznych sposobów na uszlachetnianie gazet, czasopism, broszur itd. Dzięki nowoczesnym maszynom oraz stosowaniu wysokiej jakości materiałów jesteśmy w stanie poprawić wygląd różnych materiałów, a nasze działania przeprowadzane są profesjonalnie i terminowo. Realizujemy zlecenia w oparciu o indywidualne potrzeby naszych Klientów - zapraszamy do skorzystania z usług. Chętnie doradzimy optymalne rozwiązania.