Katalog gracza!

kosmicznie dobre firmy z całego kraju

 

Katalog -> Księgowość, Ubezpieczenia

Dokumentacja cen transferowych

By powiązania kapitałowe działały sprawnie, przydatna okazuje się pomoc prawna. W kancelarii WTS Saja świadczymy takie usługi, jak dokumentacja cen transferowych czy wskazywanie obszarów optymalizacji kosztów. Wspieramy klientów w przygotowaniu i aktualizacji niezbędnych dokumentów. Wraz z interesantami dokonujemy weryfikacji globalnej cen i wyliczamy uzyskany dochód.

papier ekologiczny do drukarki

Wykonywany w całości z surowców wtórnych papier ekologiczny do drukarki jest dostępny w naszej ofercie akcesoriów eksploatacyjnych. Zapewniamy 2 opcje wielkości arkuszy - A3 oraz A4, które spełniają surowe wymagania związane z gładkością i nieprzezroczystością, posiadając również niezbędny certyfikaty.

Foliowanie produktów

Jedną ze specjalności naszej firmy jest foliowanie, znane w poligrafii jako jeden z najbardziej skutecznych sposobów na uszlachetnianie gazet, czasopism, broszur itd. Dzięki nowoczesnym maszynom oraz stosowaniu wysokiej jakości materiałów jesteśmy w stanie poprawić wygląd różnych materiałów, a nasze działania przeprowadzane są profesjonalnie i terminowo. Realizujemy zlecenia w oparciu o indywidualne potrzeby naszych Klientów - zapraszamy do skorzystania z usług. Chętnie doradzimy optymalne rozwiązania.

Doradca finansowy

Każdy pracujący w naszym przedsiębiorstwie doradca finansowy to osoba mająca wysokie kompetencje oraz rzetelną wiedzę popartą latami praktyki. Dzięki temu bez trudu jest on w stanie zapoznać klienta z możliwościami oraz najlepszymi dla niego rozwiązaniami. Decydując się na skorzystanie z usług naszego doradcy finansowego możesz być pewien, że jego profesjonalizm oraz rzetelne i wnikliwe podejście do Twojej sprawy spotka się z Twoją aprobatą. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszej działalności - zapraszamy na stronę internetową.

szkolenia bhp Warszawa cennik

Bezpieczeństwo w miejscu pracy jest jedną z najistotniejszych kwestii. Nasza firma posiada korzystny cennik szkolenia BHP dostępnego w Warszawie. Twoi pracownicy, niezależnie od wykonywanego zawodu, zostaną wdrożeni i poinformowani o niebezpieczeństwach oraz problemach, na które powinni być przygotowani.

Tłumacz przysięgły niemieckiego

Szybkietlumaczenia.pl oferuje usługi jako tłumacz języka holenderskiego a także niemieckiego. Oferuje przekłady w formie ustnej (na spotkaniach i konferencjach) a także pisemnej na potrzeby różnych osób. Dzięki gruntownej wiedzy a także znajomości słownictwa specjalistycznego (między innymi z zakresu architektury i budownictwa) jest w stanie przełożyć nawet najtrudniejsze pisma i dokumenty. Świadczą o tym dotychczas zrealizowane przez nią zlecenia. Szczegółowe informacje na temat świadczonych usług znajdują się na stronie internetowej.

Mindfulness Warszawa

Chcesz się wyciszyć? Nęka Cię stres? Nie radzisz sobie z emocjami? W takim razie trening uważności Mindfulness jest stworzony dla Ciebie! Wszystkich warszawiaków zapraszamy na kursy on-line uczące medytacji zgodnie z regułą MBSR. Dzięki nim uspokoisz ciało i umysł, zmniejszysz napięcie nerwowe, zrelaksujesz się i będziesz potrafił opanować gniew w trudnych sytuacjach. Powiemy Ci, jak wprowadzić się w stan najwyższego skupienia, a tym samym osiągnąć równowagę psychiczną - co jest potrzebne w tym nieustannie pędzącym do przodu świecie.

Biuro księgowe

Podliczanie i podsumowanie stanu finansowego działalności, jak i przygotowanie odpowiednich zeznań podatkowych, może być czasochłonne, dlatego warto wybrać naszą profesjonalną i kompleksową obsługę. Działamy na terenie Słupska i okolic jako biuro księgowe. Świadczymy usługi księgowe w pełnym zakresie, przygotowując sprawozdania finansowe, deklaracje do urzędów, roczne rozliczenia podatkowe, prowadząc rejestr przychodu, rozchodu, stanu faktycznego wyposażenia, faktur zakupu i sprzedaży, umów cywilnoprawnych.