Katalog -> Księgowość, Ubezpieczenia

Dokumentacja cen transferowych

By powiązania kapitałowe działały sprawnie, przydatna okazuje się pomoc prawna. W kancelarii WTS Saja świadczymy takie usługi, jak dokumentacja cen transferowych czy wskazywanie obszarów optymalizacji kosztów. Wspieramy klientów w przygotowaniu i aktualizacji niezbędnych dokumentów. Wraz z interesantami dokonujemy weryfikacji globalnej cen i wyliczamy uzyskany dochód.

papier ekologiczny do drukarki

Wykonywany w całości z surowców wtórnych papier ekologiczny do drukarki jest dostępny w naszej ofercie akcesoriów eksploatacyjnych. Zapewniamy 2 opcje wielkości arkuszy - A3 oraz A4, które spełniają surowe wymagania związane z gładkością i nieprzezroczystością, posiadając również niezbędny certyfikaty.

Foliowanie produktów

Jedną ze specjalności naszej firmy jest foliowanie, znane w poligrafii jako jeden z najbardziej skutecznych sposobów na uszlachetnianie gazet, czasopism, broszur itd. Dzięki nowoczesnym maszynom oraz stosowaniu wysokiej jakości materiałów jesteśmy w stanie poprawić wygląd różnych materiałów, a nasze działania przeprowadzane są profesjonalnie i terminowo. Realizujemy zlecenia w oparciu o indywidualne potrzeby naszych Klientów - zapraszamy do skorzystania z usług. Chętnie doradzimy optymalne rozwiązania.

Doradca finansowy

Każdy pracujący w naszym przedsiębiorstwie doradca finansowy to osoba mająca wysokie kompetencje oraz rzetelną wiedzę popartą latami praktyki. Dzięki temu bez trudu jest on w stanie zapoznać klienta z możliwościami oraz najlepszymi dla niego rozwiązaniami. Decydując się na skorzystanie z usług naszego doradcy finansowego możesz być pewien, że jego profesjonalizm oraz rzetelne i wnikliwe podejście do Twojej sprawy spotka się z Twoją aprobatą. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszej działalności - zapraszamy na stronę internetową.

szkolenia bhp Warszawa cennik

Bezpieczeństwo w miejscu pracy jest jedną z najistotniejszych kwestii. Nasza firma posiada korzystny cennik szkolenia BHP dostępnego w Warszawie. Twoi pracownicy, niezależnie od wykonywanego zawodu, zostaną wdrożeni i poinformowani o niebezpieczeństwach oraz problemach, na które powinni być przygotowani.

Mindfulness Warszawa

Chcesz się wyciszyć? Nęka Cię stres? Nie radzisz sobie z emocjami? W takim razie trening uważności Mindfulness jest stworzony dla Ciebie! Wszystkich warszawiaków zapraszamy na kursy on-line uczące medytacji zgodnie z regułą MBSR. Dzięki nim uspokoisz ciało i umysł, zmniejszysz napięcie nerwowe, zrelaksujesz się i będziesz potrafił opanować gniew w trudnych sytuacjach. Powiemy Ci, jak wprowadzić się w stan najwyższego skupienia, a tym samym osiągnąć równowagę psychiczną - co jest potrzebne w tym nieustannie pędzącym do przodu świecie.

Biuro księgowe

Podliczanie i podsumowanie stanu finansowego działalności, jak i przygotowanie odpowiednich zeznań podatkowych, może być czasochłonne, dlatego warto wybrać naszą profesjonalną i kompleksową obsługę. Działamy na terenie Słupska i okolic jako biuro księgowe. Świadczymy usługi księgowe w pełnym zakresie, przygotowując sprawozdania finansowe, deklaracje do urzędów, roczne rozliczenia podatkowe, prowadząc rejestr przychodu, rozchodu, stanu faktycznego wyposażenia, faktur zakupu i sprzedaży, umów cywilnoprawnych.

nadzór bhp Kraków

Nasza firma oferuje kompleksowy nadzór BHP w Krakowie, zapewniając bezpieczeństwo i spokój w miejscu pracy. Nasz zespół doświadczonych specjalistów BHP zapewni, że Państwa firma spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa i higieny pracy. Dzięki naszemu wsparciu unikną Państwo ryzyka niebezpiecznych sytuacji oraz ewentualnych konsekwencji prawnych. Dbamy o każdy detal, by zapewnić Państwu spokojną pracę oraz zgodność z obowiązującymi przepisami. Skorzystaj z naszych usług, a nie martw się o kwestie bezpieczeństwa - to my zajmiemy się wszystkim za Państwa!

biuro rachunkowe Bydgoszcz - PRO-TAX

W ramach świadczonych przez firmę PRO-TAX usług znajdziecie pomoc realizowaną przez nasze profesjonalne i rzetelne biuro rachunkowe. Bydgoszcz stanowi obszar, na terenie którego zlokalizowana została nasza siedziba. Przygotowane przez nas rozwiązania umożliwiają tworzenie właściwych akt w Waszych przedsiębiorstwach, takich jak na przykład księgi handlowe. Znajdziecie u nas możliwość sporządzania dla Waszych przedsiębiorstw rozliczeń podatkowych w okresach kierowania zestawień do właściwych Urzędów Skarbowych. Zaufane biuro rachunkowe Bydgoszcz - PRO-TAX. Współpracuj z profesjonalistami w swojej dziedzinie!

ścianki reklamowe

Prezentowane przez firmę insparrow.pl ścianki reklamowe to konstrukcje niezwykle nowoczesne i efektowne, świetnie sprawdzające się jako elegancka forma reklamy. Serdecznie zapraszamy Państwa do bliższego zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy przekonani, że to właśnie dzięki nam ścianki reklamowe będą mogły wypromować Państwa firmę w sposób skuteczny, profesjonalny i wyjątkowo efektywny. Satysfakcja gwarantowana. Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej strony internetowej i do zapoznania się ze szczegółową ofertą.