Katalog gracza!

kosmicznie dobre firmy z całego kraju

 

Katalog -> Hotele, pensjonaty

Zwiedzanie Wieliczki

Zabierz swoją pociechę i jedźcie do Zakopanego! A kiedy będziecie już na miejscu, wsiadajcie z nami w autobus i zdecydujcie się na zwiedzanie kopalni w Wieliczce! Zobaczycie imponujące rzeźby z soli, nastrojowe podziemne jeziora i wspaniałe kaplice, kupicie też ciekawe pamiątki i zrobicie niesamowite zdjęcia. Warto!

Norwegia wycieczka

Przedsiębiorstwo oferuje klientom konkurencyjne oraz atrakcyjne rozwiązania jak m.in. Norwegia wycieczka, wakacje, noclegi oraz program atrakcji który zdecydowanie jest wart zakupu. Urozmaicona oferta posiadająca doskonałej klasy świadczenia takie jak noclegi w domkach nad morzem, nocleg w górach, wypoczynek nad morzem to jeden z poważanych atrybutów porządnej firmy. Przedsiębiorstwo to oferuje niskie ceny na wycieczki do Norwegii - portal posiada wiele takich ofert. Nie wahaj się skontaktuj się albo odwiedź nas w filii żeby dogłębnie zapoznać usługi oraz przeczytać przykładowy programy jakie oferuje wycieczka do Norwegii.

Atrakcje Kraków

Była stolica Polski nie przestaje zachwycać: co roku jest odwiedzana przez miliony turystów. Najczęściej polecane atrakcje Krakowa to Rynek Główny, Sukiennice, Zamek Królewski na Wawelu czy Kościół Mariacki z ołtarzem Wita Stwosza. Nasza firma proponuje rejsy jako alternatywę dla tradycyjnych wycieczek: dzięki nam możesz podziwiać miasto z perspektywy Wisły.

Ustka hotel

Ustka to miasto, w którym znajduje się nasz Hotel Morze. Spędzą w nim Państwo wyjątkowy czas w samym centrum miasta w pobliżu wszystkich największych atrakcji. W naszym pensjonacie czekają na Państwa komfortowe i kompleksowo wyposażone pokoje, jak również smaczne śniadania. Naszym głównym atutem jest jednak doskonała lokalizacja, jak również atrakcyjne ceny. Zapraszamy do zarezerwowania miejsc na stronie internetowej - są na niej również podane wszelkie dane kontaktowe.

Akcesoria do namiotu

Pasjonują Cię podróże, a ulubionym miejscem noclegowym jest pole campingowe lub dowolne miejsce na łonie natury? W naszym sklepie internetowym dostępne są akcesoria do namiotu - zadaszenia, przedsionki, czy składane pomieszczenia sanitarne. Korzystnie wpływają one na komfort odpoczynku, jednocześnie chroniąc Cię także przed warunkami atmosferycznymi.

Pokoje Elbląg

Zajmujemy się działalnością usługową w branży turystycznej, w ramach której każdy z naszych Gości będzie miał możliwość skorzystania z najbardziej wyjątkowej oferty wypoczynkowej - zarówno podczas krótkiego wyjazdu weekendowego, jak i dłuższego urlopu. Hotel Młyn w Elblągu to doskonałe noclegi dla wszystkich miłośników spędzania czasu poza miejscem zamieszkania. Oprócz znakomitego zakwaterowania jesteśmy w stanie zapewnić również pyszną kuchnię serwowaną w naszej restauracji oraz najlepsze zabiegi i masaże.