Katalog gracza!

kosmicznie dobre firmy z całego kraju

 

Katalog -> Escape room, Parki rozrywki

Atrakcje na imprezy

Nie wszyscy wiedzą gdzie poszukać i jak zorganizować atrakcje na imprezy dla dzieci. Jednak ja proponuję państwu sięgnięcie po niemożliwe. To, co większości wydaje się nieprawdopodobne, może zaistnieć i podkreślić wyjątkowość wydarzenia. Nasza oferta obejmuje różnego rodzaju zabawy w tym ofertę wynajmu dmuchańcy.

Lego Architecture

Chcesz wyzwolić kreatywność w swoim dziecku? Obudzić w nim ciekawość świata i sprawić, że będzie chciało zostać podróżnikiem? Doskonałym rozwiązaniem są klocki z serii Lego Architecture. Pozwolą Twojemu dziecku zbudować takie zabytki jak Łuk Tryumfalny, Wieża Eiffla czy Wielki Mur Chiński, albo panoramy takich miast jak Londyn.

Strój na imprezę tematyczną

Szukasz przebrania pirata? A może chcesz zostać groźnym Wikingiem? Umożliwimy Ci przeistoczenie się w każdą postać! Gwarantujemy, że w naszym sklepie znajdziesz swój wymarzony strój na imprezę tematyczną. Na naszej stronie znajdziesz kostiumy podzielone w zależności od klimatu - mamy, między innymi, dział westernu, filmu i komiksów oraz czarownic i wiedźm.

Stoły do snookera

Produkowane przez znane firmy stoły snookerowe cieszą się w Polsce dużym uznaniem. Jesteśmy jednym z najbardziej cenionych producentów stołów bilardowych w kraju, a nasze produkty znajdują się już w wielu polskich klubach. Każdy oferowany przez nas stół można wybierać z gotowych wzorów lub zlecić nam pracę według własnego projektu.