Katalog gracza!

kosmicznie dobre firmy z całego kraju

 

Katalog -> Usługi gastronomiczne

Stolzle Lausitz

Nasza firma zajmuje się dystrybucją urządzeń gastronomicznych. Można u nas nabyć okapy przeznaczone do montażu naściennego, wykonane ze stali nierdzewnej. Polecamy również dodatki do kuchni, np.: drewniane deski do krojenia, sztućce WMF, porcelanę, łyżki do kawioru czy misy do ponczu oraz tace termoizolacyjne. Jesteśmy importerem akcesoriów wykonanych przez takich producentów jak: Schonwald, Stolzle Lausitz i wielu innych. Zapraszamy do skorzystania z naszej atrakcyjnej cenowo oferty!

Producent soku z aronii

Oferujemy w pełni polskie i ekologiczne artykuły spożywcze. Jako renomowany producent soku z aronii, oferujemy doskonale i wyśmienicie przygotowany napój, który zawiera wiele cennych składników odżywczych. Asortyment naszego sklepu tworzą również syropy malinowe, liofilizaty oraz nektary jabłkowe. Zapraszamy do kontaktu.

Hurtownia słoików

Nasze produkty są nie tylko ponadprzeciętnie trwałe - sprzedajemy je w doskonałych cenach, tak, aby każdy mógł nabyć je w odpowiednich dla siebie ilościach. Hurtownia słoików zaprasza do współpracy zarówno przedsiębiorców, jak i klientów indywidualnych, którzy w wolnym czasie zajmują się produkcją przetworów domowych.

Naczynia z kamionki

Ceramiczne z niebanalnymi wzorami garnki, czajniki, czy kubki są świetnym pomysłem dla uzupełnienia designerskiej kuchni. Proponowane przez nas naczynia z kamionki znajdują wiele zastosowań. Wykonane z twardego materiału wypalanego w 1250 stopniach Celsjusza produkty, nadają się m.in. do kiszenia ogórków, podawania herbaty, czy grzanego wina.

Sklep z kawą Poznań

Serdecznie przedstawiamy Państwu bogato wyposażony sklep z kawą i herbatą w Poznaniu. Oprócz produktów do spożywania oferujemy tutaj również niezwykle funkcjonalne sprzęty do zaparzania tych napojów, w tym na przykład profesjonalne ekspresy. W naszych katalogach znajdują się zarówno kawy mielone, jak i ziarniste, jak również różne rodzaje herbat: czarna, biała, zielona, czy też owocowe. Polecamy także serwisy do podawania herbaty w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z oferty.