Katalog gracza!

kosmicznie dobre firmy z całego kraju

 

Katalog -> Usługi gastronomiczne

Masa cukrowa

Specjalizujemy się w działalności handlowej, w ramach której umożliwiamy wszystkim naszym Klientom pasjonującym się cukiernictwem zaopatrzenie się w fantastyczne produkty do dekoracji, dzięki którym ich wypieki i inne desery mogą być nie tylko pyszne, ale także piękne. W ofercie przygotowanej przez sklep internetowy Cake Land znajduje się m. in. znakomita masa cukrowa, która idealnie nadaje się do ozdabiania tortów. Posiadamy lukier o rozmaitych kolorach i w opakowaniach o różnych pojemnościach.

Grzybek reishi

Spośród niektórych roślin leczniczych z siły niektórych warto skorzystać szczególnie. Z pewnością należy do nich grzybek reishi. W ofercie firmy Dorsim proponujemy go Państwu w wersji w kapsułkach, co umożliwi Wam regularne uzupełnianie swojej diety o zawarte w nim i korzystnie wpływające na Wasze zdrowie substancje. A jest ich bardzo wiele. Począwszy od betaglukanu, aż po witaminę D3. Ponadto bardzo korzystnie działa on na układ krążenia, normując ciśnienie. Polecamy też glukozaminę czy pestki dyni.

Catering dla firm Warszawa

W skład usług oferowanych przez warszawskie przedsiębiorstwo Margolka wchodzi profesjonalny catering dla firm. Od początku działalności przykładamy ogromną wagę, by nasze pierogi oraz garmażerka trafiły w gusta najbardziej wymagających smakoszy. Zapewniamy terminowość, uczciwość oraz przystępne ceny.

Garderoby na wymiar Kraków

Dzięki naszej pomocy w Twoim domu stanie szafa dopasowana do potrzeb domowników. Tworzymy garderoby na wymiar, także w wersjach przesuwnych. Projektujemy konstrukcje wnękowe oraz wolnostojące, które wypełnią wiatrołap lub część sypialni. Tworzymy meble na zamówienie, zgodne z życzeniami nawet najbardziej wymagających klientów.