Katalog gracza!

kosmicznie dobre firmy z całego kraju

 

Katalog -> Usługi gastronomiczne

Stolzle Lausitz

Nasza firma zajmuje się dystrybucją urządzeń gastronomicznych. Można u nas nabyć okapy przeznaczone do montażu naściennego, wykonane ze stali nierdzewnej. Polecamy również dodatki do kuchni, np.: drewniane deski do krojenia, sztućce WMF, porcelanę, łyżki do kawioru czy misy do ponczu oraz tace termoizolacyjne. Jesteśmy importerem akcesoriów wykonanych przez takich producentów jak: Schonwald, Stolzle Lausitz i wielu innych. Zapraszamy do skorzystania z naszej atrakcyjnej cenowo oferty!

Hurtownia słoików

Nasze produkty są nie tylko ponadprzeciętnie trwałe - sprzedajemy je w doskonałych cenach, tak, aby każdy mógł nabyć je w odpowiednich dla siebie ilościach. Hurtownia słoików zaprasza do współpracy zarówno przedsiębiorców, jak i klientów indywidualnych, którzy w wolnym czasie zajmują się produkcją przetworów domowych.

candy bar

Candy Bar w Krakowie to słodki raj dla miłośników wyjątkowych smaków. Nasza oferta to nie tylko doskonałe słodycze, ale prawdziwa podróż po świecie pyszności. Tworzymy Candy Bar z pasją, dbając o najwyższą jakość i różnorodność smaków. Współpracujemy z najlepszymi cukiernikami, aby zaoferować niepowtarzalne wypieki, praliny i desery. Nasze słodkie kompozycje są zarówno kreatywnym wyborem dla każdego wydarzenia, jak i doskonałą atrakcją dla gości.