Katalog gracza!

kosmicznie dobre firmy z całego kraju

 

Katalog -> Prawo, Adwokaci, Radcy, Strefa publiczna

Windykacja Kraków

Jednym z zakresów działań naszej Kancelarii prawnej z biurem w Krakowie jest podejmowanie czynności windykacyjnych. Pierwszym etapem prowadzenia takich spraw jest szczegółowe zapoznanie się z dokumentacją. Na tej podstawie radcowie są w stanie opracować konkretne strategie działania. W przypadku braku porozumienia z dłużnikiem oraz niemożności wypracowania ugody, istnieje konieczność wszczęcia postępowania egzekucyjnego, czego jesteśmy w stanie się podjąć. Zatroszczymy się o sprawny i efektywny przebieg odzyskiwania długu.

Agencja celna

Skorzystaj z pomocy fachowców. Nasze agencje celne zostały stworzone z myślą o klientach, którzy poszukują doświadczonych doradców. Posiadamy szeroką wiedzę specjalistyczną. Proponujemy całodobową obsługę, a także realizację wszystkich niezbędnych procedur (również uproszczonych). Świadczymy również porady, przeprowadzamy odprawy, weryfikujemy oraz przygotowujemy dokumentację. Wystarczy się z nami skontaktować - nie tylko drogą tradycyjną, ale także przez wygodny formularz dostępny na naszej stronie internetowej.

Adwokat gorlice

Działania tej kancelarii ukierunkowane są na rozwiązywanie problemów prawnych klientów indywidualnych. Gorlicki adwokat świadczy pomoc z zakresu spraw objętych regulacjami Kodeksu cywilnego, Kodeksu rodzinno - opiekuńczego oraz Kodeksu karnego. Zajmuje się również reprezentacją osoby fizycznej przed właściwymi organami.

Adwokat Białystok

Świadczymy pomoc klientom indywidualnym oraz podmiotom prowadzącym działalność gospodarczą. Udzielamy porad związanych z prawem pracy, sprawami majątkowymi, problemami spadkowymi i innymi kwestiami spornymi. Adwokat w Białymstoku udziela wsparcia prawnego stacjonarnie lub w formie wirtualnej. Na spotkanie można umówić się telefonicznie, mailowo lub za pomocą innych mediów społecznościowych.

wypadek adwokat

Prowadzona przeze mnie kancelaria świadczy pomoc w postępowaniach karnych i cywilnych. Doradzam osobom, które spowodowały wypadek lub zostały poszkodowane w wyniku takiego zdarzenia. Jako adwokat z Gdańska prowadzę sprawy głównie w obrębie Trójmiasta, lecz mogę pomóc klientom również z innych części Polski.

Usługi prawne dla osób fizycznych

Nasza kancelaria świadczy usługi prawne dla osób fizycznych. W ramach naszej pracy przygotowujemy projekty umów, pism, ale również odpowiedzi na apelacje i skargi. Klientów reprezentujemy w postępowaniu sądowym, windykacyjnym oraz egzekucyjnym. Doradzamy również w sprawach związanych z organami podatkowymi, takim jak ZUS. Naszym klientom oferujemy również porady w sprawach dotyczących podziału majątku oraz zasiedzenia nieruchomości. A klientów poszkodowanych w wyniku wypadku reprezentujemy w dochodzeniu roszczeń ubezpieczeniowych.