Katalog gracza!

kosmicznie dobre firmy z całego kraju

 

Katalog -> Prawo, Adwokaci, Radcy, Strefa publiczna

Kancelaria prawna Rzeszów

Kancelaria prawna Agnieszka Sznajder działająca w Rzeszowie jest miejscem przygotowanym do pomocy dla klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnym. Dokładamy wszelkich starań, aby zagwarantować naszym klientom możliwość wyczerpującej rozmowy na temat ich problemów i pytań, a następnie ustalenie wspólnej wizji ich rozwiązania. Pomagamy w przygotowaniu dokumentów, formalności, interpretacji prawa, jak również reprezentujemy naszych klientów przed sądami i innymi jednostkami administracyjnymi. Zapraszamy.

Windykacja Kraków

Podejmujemy się w imieniu naszych Klientów windykacji na drodze sądowej. Specjalizujemy się także w sprawach związanych z uzyskiwaniem należnych odszkodowań. W naszej kancelarii znajdziecie Państwo adwokatów działających w obszarach regulowanych przez prawo cywile, rodzinne czy gospodarcze. Biuro mieści się w Krakowie.

Deratyzacja Warszawa

Jedną z oferowanych przez nas usług jest skuteczna i kompleksowa deratyzacja w Warszawie w atrakcyjnych cenach. Szczury to bardzo dokuczliwe stworzenia, które mogą przenosić rozmaite choroby, a w skrajnych przypadkach mogą nawet zaatakować człowieka. Dlatego, jeśli i Państwo mają taki problem, warto skorzystać z takich usług.

Skup styropianu

Oferujemy pomoc wszystkim, którzy nie wiedzą co zrobić ze starymi opakowaniami czy wypełnieniami. Prowadzimy bowiem skup styropianu, zapewniając atrakcyjne warunki współpracy oraz transport odpadów z dowolnego miejsca w kraju. Gwarantujemy rzetelną realizację usługi z uwzględnieniem m.in. wystawiania kart przekazania odpadu.

Agencja celna

Skorzystaj z pomocy fachowców. Nasze agencje celne zostały stworzone z myślą o klientach, którzy poszukują doświadczonych doradców. Posiadamy szeroką wiedzę specjalistyczną. Proponujemy całodobową obsługę, a także realizację wszystkich niezbędnych procedur (również uproszczonych). Świadczymy również porady, przeprowadzamy odprawy, weryfikujemy oraz przygotowujemy dokumentację. Wystarczy się z nami skontaktować - nie tylko drogą tradycyjną, ale także przez wygodny formularz dostępny na naszej stronie internetowej.