Katalog gracza!

kosmicznie dobre firmy z całego kraju

 

Katalog -> Prawo, Adwokaci, Radcy, Strefa publiczna

Windykacja Kraków

Jednym z zakresów działań naszej Kancelarii prawnej z biurem w Krakowie jest podejmowanie czynności windykacyjnych. Pierwszym etapem prowadzenia takich spraw jest szczegółowe zapoznanie się z dokumentacją. Na tej podstawie radcowie są w stanie opracować konkretne strategie działania. W przypadku braku porozumienia z dłużnikiem oraz niemożności wypracowania ugody, istnieje konieczność wszczęcia postępowania egzekucyjnego, czego jesteśmy w stanie się podjąć. Zatroszczymy się o sprawny i efektywny przebieg odzyskiwania długu.

Agencja celna

Skorzystaj z pomocy fachowców. Nasze agencje celne zostały stworzone z myślą o klientach, którzy poszukują doświadczonych doradców. Posiadamy szeroką wiedzę specjalistyczną. Proponujemy całodobową obsługę, a także realizację wszystkich niezbędnych procedur (również uproszczonych). Świadczymy również porady, przeprowadzamy odprawy, weryfikujemy oraz przygotowujemy dokumentację. Wystarczy się z nami skontaktować - nie tylko drogą tradycyjną, ale także przez wygodny formularz dostępny na naszej stronie internetowej.

regulamin sklepu internetowego

Branża e-commerce rządzi się pewnymi prawami. Konieczne jest umieszczenie w swoim serwisie pewnych nieodzownych elementów. Regulamin sklepu internetowego powinien posiadać kilka stałych elementów, mianowicie: rodzaj oraz zakres świadczonych usług, a także warunki zawierania oraz rozwiązywania umów. Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną, nie jest konieczne posiadanie takiego dokumentu w swoim serwisie.

Adwokat gorlice

Działania tej kancelarii ukierunkowane są na rozwiązywanie problemów prawnych klientów indywidualnych. Gorlicki adwokat świadczy pomoc z zakresu spraw objętych regulacjami Kodeksu cywilnego, Kodeksu rodzinno - opiekuńczego oraz Kodeksu karnego. Zajmuje się również reprezentacją osoby fizycznej przed właściwymi organami.

Prawo karne

Jedną ze specjalizacji kancelarii jest prawo karne. Świadczymy pomoc w zakresie obrony w postępowaniu przygotowawczym i sądowym oraz spraw o wykroczenia. Udzielamy porad w ramach postępowania wykonawczego, czyli odroczenia wykonania wyroku, przerwy w wykonywaniu wyroku, przedterminowego warunkowego zwolnienia oraz dozoru elektronicznego. Zajmujemy się także sprawami gospodarczymi, cywilnymi oraz rodzinnymi.

Adwokat Białystok

Świadczymy pomoc klientom indywidualnym oraz podmiotom prowadzącym działalność gospodarczą. Udzielamy porad związanych z prawem pracy, sprawami majątkowymi, problemami spadkowymi i innymi kwestiami spornymi. Adwokat w Białymstoku udziela wsparcia prawnego stacjonarnie lub w formie wirtualnej. Na spotkanie można umówić się telefonicznie, mailowo lub za pomocą innych mediów społecznościowych.

wypadek adwokat

Prowadzona przeze mnie kancelaria świadczy pomoc w postępowaniach karnych i cywilnych. Doradzam osobom, które spowodowały wypadek lub zostały poszkodowane w wyniku takiego zdarzenia. Jako adwokat z Gdańska prowadzę sprawy głównie w obrębie Trójmiasta, lecz mogę pomóc klientom również z innych części Polski.

Usługi prawne dla osób fizycznych

Nasza kancelaria świadczy usługi prawne dla osób fizycznych. W ramach naszej pracy przygotowujemy projekty umów, pism, ale również odpowiedzi na apelacje i skargi. Klientów reprezentujemy w postępowaniu sądowym, windykacyjnym oraz egzekucyjnym. Doradzamy również w sprawach związanych z organami podatkowymi, takim jak ZUS. Naszym klientom oferujemy również porady w sprawach dotyczących podziału majątku oraz zasiedzenia nieruchomości. A klientów poszkodowanych w wyniku wypadku reprezentujemy w dochodzeniu roszczeń ubezpieczeniowych.