Katalog gracza!

kosmicznie dobre firmy z całego kraju

 

Katalog -> Technologie, informatyka, innowacje

Producent kartonów

Jako producent kartonów oferujemy liczne opakowania tekturowe, które są do dopasowania rozmaitych kształtów, a także wielkości danych produktów, jakie chcecie w odpowiedni sposób zabezpieczyć. Znajdziecie u nas najbardziej wytrzymałe rozwiązania, jakie wykorzystywane są w licznych przedsiębiorstwach, które potrzebują zabezpieczenia dla swoich towarów.

Armatura przemysłowa

Zapraszamy państwa do zapoznania się z naszym asortymentem na armaturę przemysłową, czyli różnego rodzaju zawory, przepustnice, kurki oraz inne elementy występujące w różnych rodzajach, o rozmaitych budowach i mające inne przeznaczenie. Każdy wyrób jest najwyższej jakości i sprawdzi się w trudnych warunkach.

Zetowniki

Do odwiedzania naszej witryny zachęcamy wszystkich zainteresowanych, w szczególności klientów zamiejscowych, można tam oglądać wszelkie, aktualnie dostępne u nas wyroby ze stali (opaski, śruby, liny zetowniki, obejmy, nity, rury, kształtki i inne elementy), zapoznawać się z ich właściwościami i ogólną charakterystyką oraz przeznaczeniem, propozycją zastosowania, a także wieloma przydatnymi informacjami, które dotyczą naszych wyrobów. Zapraszamy!

Kiosk multimedialny

Przedsiębiorstwo Lemi-Bis zachęca Państwa do skorzystania z możliwości jakimi wyróżnia się kiosk multimedialny. Jest to doskonałe rozwiązanie, które wykorzystywane jest w coraz szerszym zakresie właściwie w dowolnym miejscu, choć obecnie najczęściej kioski multimedialne spotykane są w rozległych centrach handlowych, muzeach, czy też w miastach jako automatyczna, prosta w obsłudze informacja turystyczna. Lemi-Bis zachęca do odwiedzenia swojego serwisu internetowego oraz do wybrania jednego z naszych rozwiązań.

Wynajem kompresorów

Serdecznie polecamy Państwu nasze wysokiej jakości kompresory i inne produkty dostępne na naszych stronach internetowych. Nasza firma oferuje również takie usługi jak serwis i naprawa sprężarek. W naszej firmie zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy o sprężarkach wiedzą prawie wszystko! Oferujemy również wynajem kompresorów. Zapraszamy do kontaktu z Kompresor-Tech.

Serwis kas fiskalnych

W dzisiejszych czasach każdy punkt handlowy czy usługowy, zgodnie z przepisami krajowego prawa jest zobowiązany do korzystania z urządzeń, dzięki którym można wystawić paragon, fakturę lub inny dowód zakupionego w Państwa firmie przedmiotu. W przypadku awarii tego typu urządzeń, zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Oferujemy serwis kas fiskalnych we Wrocławiu. Atut Komputer to doświadczone przedsiębiorstwo, które od wielu lat współpracuje z najlepszymi producentami tych urządzeń.

znakowanie laserem

Jedną z niezwykle solidnych metod tworzenia napisów czy grafik na różnych materiałach jest znakowanie laserem. W tym celu nasza firma wykorzystuje nowoczesne urządzenia, pozwalające na szybką realizację poszczególnych zamówień, przy zachowaniu najwyższej precyzji, jak również powtarzalności kolejnych elementów.

Opakowania kosmetyczne

W naszym asortymencie dostępne są wysokiej jakości opakowania kosmetyczne, wykonane z trwałych oraz odpornych tworzyw, takich jak surlyn czy polipropylen. Przygotowaliśmy m.in. słoiczki na kremy i buteleczki dla perfumerii, dostępne w wielu fantazyjnych kształtach, które z pewnością zachęcą do zakupu.

Rębaki

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której znajdziecie liczne maszyny stolarskie i ogrodnicze. Przygotowane przez nas rozwiązania to między innymi rębaki oraz strugarki, dzięki którym możliwe jest usprawnienie i przyspieszenie wykonywania codziennych zadań w Waszych przedsiębiorstwach czy zakładach produkcyjnych. Gwarantujemy naszym klientom dostęp do nowoczesnych rozwiązań, sprzętów. Wykonane zostały one z najwyższej klasy komponentów oraz podzespołów, dzięki czemu stanowią niezwykle solidne konstrukcje.

Serwis serwerów

Od prawie 30 lat serwisujemy sprzęt komputerowy, przeznaczony do wykonywania nawet najbardziej wymagających, dużych, masowych obliczeń. Obsługujemy przedsiębiorstwa, jednostki administracyjne i inne. Kiedy zajdzie potrzeba naprawy, konserwacji czy nawet diagnostyki, nasz serwis serwerów jest zwarty i gotowy, by pomóc.

Baterie hurt

Niektóre z naszych produktów poprawiają jakość środowiska naturalnego, ich stosowanie jest mu przyjazne. Wszystkie natomiast pochodzą od znanych producentów, są najwyższej jakości, sprzedawane w małych lub większych ilościach. Baterie - realizujemy ich hurt - są w naszym asortymencie przejrzyście ułożone na kartach produktowych.

Pozycjonery spawalnicze

Nasza firma specjalizuje się w produkcji robotów przemysłowych dedykowanych do pracy przede wszystkim w zakładach obróbki metalu. Wytwarzane przez nas modułowe pozycjonery spawalnicze w znaczny sposób usprawniają prace w halach przemysłowych, zwiększając tym samym możliwości produkcyjne firmy i bezpośrednio przyczyniając się do poprawy jej statusu.

Przemysłowa wyciskarka do soków

Produkcja napojów owocowych oraz warzywnych wymaga odpowiedniego sprzętu. Oferowana przemysłowa wyciskarka do soków świetnie sprawdzi się u wszystkich podmiotów działających w branży spożywczej. Firma zapewnia specjalistyczne przeszkolenie z używania tego urządzenia, a także z zakresu najlepszych technik produkcji.

elektryk trójmiasto

Potrzebny jest Wam wykwalifikowany i doświadczony elektryk? Trójmiasto to obszar naszego działania. Nasza firma jest miejscem, gdzie znajdziecie najlepszych specjalistów. Dzięki nam możliwe jest wykonywania instalacji domofonowych, antenowych czy przeciwpożarowych w Waszych domach czy innego typu budynkach. Gwarantujemy Wam fachową i szybką realizację. Działamy głównie na terenie Trójmiasta.

Utylizacja odpadów niebezpiecznych

Zgromadzone, zalegające substancje chemiczne to ogromne zagrożenie zarówno dla ludzi, jak i środowiska naturalnego. Utylizacja odpadów niebezpiecznych w prawidłowy sposób to konieczność - zadzwoń i dowiedz się, jak skorzystać z usług świadczonych przez naszą firmę zajmującą się gospodarką tego typu pozostałościami.

projektowanie opakowań

Jako lider działający w branży przygotowywania produktów do sprzedaży, doskonale rozumiemy potrzeby naszych klientów. Naszą specjalnością jest projektowanie opakowań, konfekcjonowanie, celofanowanie, a także banderolowanie oraz etykietowanie. Wspólnie z klientem planujemy najodpowiedniejsze rozwiązania i przystępujemy do ich wdrożenia.

kurs programowania sterowników plc

Poszerz swoje horyzonty i skorzystaj z oferowanego na naszej stronie szkolenia z obszaru automatyzacji procesów technologicznych. Kurs programowania sterowników PLC obejmuje zarówno podstawy, jak i szersze zagadnienia. Ze szczegółową instrukcją przeprowadzisz pierwszą symulację, a także dowiesz się więcej na temat pętli FOR.

transport wewnętrzny

Masz dużą halę produkcyjną lub magazyn? Potrzebujesz sprzętu, dzięki któremu będziesz mógł przewozić palety i kontenery? Polecamy transport wewnętrzny z naszej firmy, który ułatwi Ci przemieszczanie ładunków. Nasze przedsiębiorstwo oferuje zarówno sprzedaż wózków widłowych, jak i ich wynajęcie. Dodatkowo, odkupujemy starsze modele, nawet te uszkodzone.

Tonery do drukarek Lexmark

Oferujemy najwyższej jakości tonery do drukarek Lexmark w konkurencyjnych cenach. Posiadamy tonery zarówno czarne, jak i kolorowe obsługiwane przez drukarki każdego rodzaju – laserowe oraz atramentowe. Oferujemy atrakcyjne cenowo zamienniki o wysokiej wydajności. Zachęcamy do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą.

Oprogramowanie dla gabinetów lekarskich

Dbamy o potrzeby naszych klientów, zapewniając im inteligentne rozwiązania informatyczne, dostosowane do potrzeb ich przedsiębiorstw. Popularnym produktem oferowanym przez naszą firmę jest oprogramowanie dla gabinetów lekarskich. Nasz system jest elastyczny i ewoluuje wraz z firmą - na bieżąco wprowadzane zmiany i aktualizacje gwarantują najwyższą wydajność naszych narzędzi IT.