Katalog gracza!

kosmicznie dobre firmy z całego kraju

 

Katalog -> Technologie, informatyka, innowacje

Zetowniki

Do odwiedzania naszej witryny zachęcamy wszystkich zainteresowanych, w szczególności klientów zamiejscowych, można tam oglądać wszelkie, aktualnie dostępne u nas wyroby ze stali (opaski, śruby, liny zetowniki, obejmy, nity, rury, kształtki i inne elementy), zapoznawać się z ich właściwościami i ogólną charakterystyką oraz przeznaczeniem, propozycją zastosowania, a także wieloma przydatnymi informacjami, które dotyczą naszych wyrobów. Zapraszamy!

Kiosk multimedialny

Przedsiębiorstwo Lemi-Bis zachęca Państwa do skorzystania z możliwości jakimi wyróżnia się kiosk multimedialny. Jest to doskonałe rozwiązanie, które wykorzystywane jest w coraz szerszym zakresie właściwie w dowolnym miejscu, choć obecnie najczęściej kioski multimedialne spotykane są w rozległych centrach handlowych, muzeach, czy też w miastach jako automatyczna, prosta w obsłudze informacja turystyczna. Lemi-Bis zachęca do odwiedzenia swojego serwisu internetowego oraz do wybrania jednego z naszych rozwiązań.

znakowanie laserem

Jedną z niezwykle solidnych metod tworzenia napisów czy grafik na różnych materiałach jest znakowanie laserem. W tym celu nasza firma wykorzystuje nowoczesne urządzenia, pozwalające na szybką realizację poszczególnych zamówień, przy zachowaniu najwyższej precyzji, jak również powtarzalności kolejnych elementów.

Opakowania kosmetyczne

W naszym asortymencie dostępne są wysokiej jakości opakowania kosmetyczne, wykonane z trwałych oraz odpornych tworzyw, takich jak surlyn czy polipropylen. Przygotowaliśmy m.in. słoiczki na kremy i buteleczki dla perfumerii, dostępne w wielu fantazyjnych kształtach, które z pewnością zachęcą do zakupu.

Rębaki

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której znajdziecie liczne maszyny stolarskie i ogrodnicze. Przygotowane przez nas rozwiązania to między innymi rębaki oraz strugarki, dzięki którym możliwe jest usprawnienie i przyspieszenie wykonywania codziennych zadań w Waszych przedsiębiorstwach czy zakładach produkcyjnych. Gwarantujemy naszym klientom dostęp do nowoczesnych rozwiązań, sprzętów. Wykonane zostały one z najwyższej klasy komponentów oraz podzespołów, dzięki czemu stanowią niezwykle solidne konstrukcje.

Przemysłowa wyciskarka do soków

Produkcja napojów owocowych oraz warzywnych wymaga odpowiedniego sprzętu. Oferowana przemysłowa wyciskarka do soków świetnie sprawdzi się u wszystkich podmiotów działających w branży spożywczej. Firma zapewnia specjalistyczne przeszkolenie z używania tego urządzenia, a także z zakresu najlepszych technik produkcji.

Utylizacja odpadów niebezpiecznych

Zgromadzone, zalegające substancje chemiczne to ogromne zagrożenie zarówno dla ludzi, jak i środowiska naturalnego. Utylizacja odpadów niebezpiecznych w prawidłowy sposób to konieczność - zadzwoń i dowiedz się, jak skorzystać z usług świadczonych przez naszą firmę zajmującą się gospodarką tego typu pozostałościami.

projektowanie opakowań

Jako lider działający w branży przygotowywania produktów do sprzedaży, doskonale rozumiemy potrzeby naszych klientów. Naszą specjalnością jest projektowanie opakowań, konfekcjonowanie, celofanowanie, a także banderolowanie oraz etykietowanie. Wspólnie z klientem planujemy najodpowiedniejsze rozwiązania i przystępujemy do ich wdrożenia.

Oprogramowanie dla gabinetów lekarskich

Dbamy o potrzeby naszych klientów, zapewniając im inteligentne rozwiązania informatyczne, dostosowane do potrzeb ich przedsiębiorstw. Popularnym produktem oferowanym przez naszą firmę jest oprogramowanie dla gabinetów lekarskich. Nasz system jest elastyczny i ewoluuje wraz z firmą - na bieżąco wprowadzane zmiany i aktualizacje gwarantują najwyższą wydajność naszych narzędzi IT.

Dzierżawa urządzeń biurowych Poznań

Jeśli nie chcesz lub nie możesz sobie pozwolić na inwestycje w sprzęt elektroniczny dla Twojej firmy, to doskonałym rozwiązaniem będzie dzierżawa urządzeń biurowych. Klientom oferujemy wysokiej jakości kserokopiarki posiadające szereg funkcji, takich jak drukowanie, kopiowanie, skanowanie, a czasami nawet faksowanie.

Komputer all in one

Dla wszystkich ceniących sobie szybki, a zarazem wydajny sprzęt przygotowaliśmy nowoczesny komputer all in one. Jest to sprzęt stworzony dla biznesu - wytrzymały na częsty transport i posiadający doskonałe zaplecze techniczne. Na stronie sklepu Świat Laptopów dostaniesz notebooki wyposażone w super trwałą baterię, która umożliwi działanie bez przerw na ładowanie nawet przez 16 godzin. Laptop posiada niezawodny procesor oraz bardzo szybki dysk twardy z serii HDD, SDD albo SSHD, o pojemności nawet do jednego TB.

Zasilacz do ledów

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór wysokiej jakości artykułów LED, które na pewno sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających odbiorców. Posiadamy między innymi niezawodne zasilacze LED, które decydują o prawidłowym działaniu całego systemy diodowego. Dlatego tak ważne jest, by wybrać produkt solidnie wykonany, trwały i bezpieczny, charakteryzujący się wysoką mocą oraz sprawnością energetyczną. Zachęcamy do zapoznania się z naszym pełnym asortymentem, a także do złożenia zamówienia.

Wytwornica azotu

Nasza firma zajmuje się produkcją specjalistycznego sprzętu do produkcji gazów w różnych gałęziach przemysłu. Dostępna jest u nas wytwornica azotu w dwóch technologiach - PSA i membranowej. Projektując urządzenia, bierzemy pod uwagę oczekiwania klienta oraz specyfikę jego branży, dlatego wszystkie elementy wyposażenia i wielkość aplikacji dobieramy indywidualnie.

wzierniki rurowe spożywcze

Działalność podmiotów, które działają w branży żywnościowej, wymaga posiadania odpowiedniego parku maszynowego. Przedłużoną żywotność oraz niezawodność gwarantuje armatura, która jest odporna na wilgoć i korozję. Oferujemy komponenty produkowane z zastosowaniem technologii laserowej i plazmowej - wzierniki rurowe spożywcze, trójniki, włazy oraz głowice myjące.

sprężyny naciągowe

Firma Spretech J.K. oferuje wysokiej jakości sprężyny naciągowe. Na naszej stronie internetowej https://spretech.com.pl/sprezyna-srubowa-naciagowa-rozciagowa znajdą Państwo pełną gamę oferowanego asortymentu. Polecamy skorzystanie z naszych produktów. Oferowane przez nas produkty charakteryzują się bardzo wysoką wytrzymałością i korzystnymi cenami.

Urządzenia pneumatyczne

Aby utrzymać wysoką sprawność maszyn w zakładach przemysłowych, należy dbać o wysoką jakość części zamiennych i podzespołów. Urządzenia pneumatyczne dostępne w naszym sklepie pozwalają na bezawaryjną pracę maszyn przez setki, a nawet tysiące godzin. W ofercie mamy rozmaite siłowniki, zawory, a także złącza, węże i sprzęty pomiarowe.

serwis olejowy maszyn cnc

Nasze przedsiębiorstwo świadczy usługi nie tylko ze sprzedaży czy skupu urządzeń, ale również z zakresu ich naprawy. Nasz serwis olejowy maszyn CNC złożony jest z szeregu kompleksowych działań i usług dostosowanych do każdej usterki indywidualnie. Celem procesu jest poprawa jakości i efektywności urządzeń.

Serwis wag

Nasza firma to renomowany producent i dystrybutor wag różnego rodzaju: samochodowych, kolejowych, pomostowych, czy zbiornikowych. Oferujemy również wysokiej jakości serwis wag. Dzięki kompetencjom i umiejętnościom naszych pracowników nasz serwis wag spełnia wszelkie normy europejskie i cechuje się dużą skutecznością. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

Wentylatory przemysłowe osiowe

Szukasz wysokiej jakości urządzenia, dzięki któremu powietrze w twoim przedsiębiorstwie będzie czystsze, a jednocześnie zdrowsze dla wszystkich pracowników? W takim wypadku koniecznie zajrzyj na stronę internetową firmy AFL Motors, gdzie znajdziesz między innymi wydajne wentylatory przemysłowe osiowe. Znajdziesz tam modele, które będą niezbędne dla twojej firmy. Wentylatory Dostępne są w różnych wielkościach.

Automatyka przemysłowa

Specjalnością naszego przedsiębiorstwa jest automatyka przemysłowa. Tworzymy nowoczesne i niezawodne rozwiązania, które ułatwiają ludziom życie i pozwalają im na usprawnianie pracy w swoich zakładach. Skorzystaj z naszej wyjątkowej propozycji i przekonaj się, że automatyka przemysłowa to dziedzina, w której nie mamy sobie równych.

Gruntowy wymiennik ciepła

Pomysłów na zaoszczędzenie energii w domu jest wiele. Jednym z nich jest gruntowy wymiennik ciepła. Montując go w swoim domu zapewniacie sobie przyjemny, chłodny mikroklimat w budynku latem, a przyjemne ciepło przy mniejszym wykorzystaniu opału zimą. Urządzenie to czerpie bowiem energię cieplną nagromadzoną w ziemi, na odpowiedniej głębokości. Przekazuje ją do wnętrza domu czym może wpłynąć na obniżenie kosztów ogrzewania pomieszczeń, jak również ciepłej wody użytkowej. Co ważne, urządzenie działa również przy wysokich mrozach.

Przenośnik podwieszany

W katalogu firmy znajdują się m.in. nowoczesne maszyny służące do wygaszania żużla w kotłach płomienicowych. Przenośnik podwieszany zgrzebłowy wyróżnia się lekką konstrukcją, maksymalną wydajnością do 0,8 t/h oraz silnikiem o mocy do 0,55 kW. Parametry wytrzymałościowe maszyny mogą być dopasowane do potrzeb klienta.

Garmin Edge 1030

Dla osób, które hobbystycznie lub profesjonalnie jeżdżą na rowerze, polecamy Garmin Edge 1030. Urządzenie to ma wbudowany licznik oraz odbiornik GPS, a ponadto, podaje wiele różnych danych informujących o skutkach naszego treningu. To nie wszystko - urządzenie to umożliwia również komunikację z innymi rowerzystami, co jest bardzo przydatne przy większych grupach i wyjazdach ze znajomymi. Ponadto, charakteryzuje się także lekkością i łatwością obsługi. Zwiększy bezpieczeństwo na drodze i pozwoli właściwie zaplanować trasę.