Katalog gracza!

kosmicznie dobre firmy z całego kraju

 

Katalog -> Technologie, informatyka, innowacje

Producent kartonów

Jako producent kartonów oferujemy liczne opakowania tekturowe, które są do dopasowania rozmaitych kształtów, a także wielkości danych produktów, jakie chcecie w odpowiedni sposób zabezpieczyć. Znajdziecie u nas najbardziej wytrzymałe rozwiązania, jakie wykorzystywane są w licznych przedsiębiorstwach, które potrzebują zabezpieczenia dla swoich towarów.

Armatura przemysłowa

Zapraszamy państwa do zapoznania się z naszym asortymentem na armaturę przemysłową, czyli różnego rodzaju zawory, przepustnice, kurki oraz inne elementy występujące w różnych rodzajach, o rozmaitych budowach i mające inne przeznaczenie. Każdy wyrób jest najwyższej jakości i sprawdzi się w trudnych warunkach.

Zetowniki

Do odwiedzania naszej witryny zachęcamy wszystkich zainteresowanych, w szczególności klientów zamiejscowych, można tam oglądać wszelkie, aktualnie dostępne u nas wyroby ze stali (opaski, śruby, liny zetowniki, obejmy, nity, rury, kształtki i inne elementy), zapoznawać się z ich właściwościami i ogólną charakterystyką oraz przeznaczeniem, propozycją zastosowania, a także wieloma przydatnymi informacjami, które dotyczą naszych wyrobów. Zapraszamy!

zawory bezpieczeństwa

Zadbanie o właściwe warunki cieplne w mieszkaniu jest o wiele prostszym zadaniem, niż mogłoby się wydawać. Wystarczy zastosować termostaty grzejnikowe, do których części znajdują się w naszym asortymencie. Polecamy głowice, napędy oraz zawory odcinające. Umożliwią one wykonanie profesjonalnej instalacji cieplnej w mieszkaniu.

Zawory klapowe

Jesteśmy rodzinną firmą, która oferuje korzystne rozwiązania do transferu cieczy. W naszym asortymencie znajdują się zawory klapowe, czyli najbardziej standardowe produkty odcinające, które mają tę zaletę, że mogą być kontrolowane automatycznie lub ręcznie. Nasz produkt jest bardzo prosty w budowie, dzięki czemu jest tani w utrzymaniu i konserwacji.

Kiosk multimedialny

Przedsiębiorstwo Lemi-Bis zachęca Państwa do skorzystania z możliwości jakimi wyróżnia się kiosk multimedialny. Jest to doskonałe rozwiązanie, które wykorzystywane jest w coraz szerszym zakresie właściwie w dowolnym miejscu, choć obecnie najczęściej kioski multimedialne spotykane są w rozległych centrach handlowych, muzeach, czy też w miastach jako automatyczna, prosta w obsłudze informacja turystyczna. Lemi-Bis zachęca do odwiedzenia swojego serwisu internetowego oraz do wybrania jednego z naszych rozwiązań.

Wynajem kompresorów

Serdecznie polecamy Państwu nasze wysokiej jakości kompresory i inne produkty dostępne na naszych stronach internetowych. Nasza firma oferuje również takie usługi jak serwis i naprawa sprężarek. W naszej firmie zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy o sprężarkach wiedzą prawie wszystko! Oferujemy również wynajem kompresorów. Zapraszamy do kontaktu z Kompresor-Tech.

Serwis kas fiskalnych

W dzisiejszych czasach każdy punkt handlowy czy usługowy, zgodnie z przepisami krajowego prawa jest zobowiązany do korzystania z urządzeń, dzięki którym można wystawić paragon, fakturę lub inny dowód zakupionego w Państwa firmie przedmiotu. W przypadku awarii tego typu urządzeń, zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Oferujemy serwis kas fiskalnych we Wrocławiu. Atut Komputer to doświadczone przedsiębiorstwo, które od wielu lat współpracuje z najlepszymi producentami tych urządzeń.

znakowanie laserem

Jedną z niezwykle solidnych metod tworzenia napisów czy grafik na różnych materiałach jest znakowanie laserem. W tym celu nasza firma wykorzystuje nowoczesne urządzenia, pozwalające na szybką realizację poszczególnych zamówień, przy zachowaniu najwyższej precyzji, jak również powtarzalności kolejnych elementów.

Opakowania kosmetyczne

W naszym asortymencie dostępne są wysokiej jakości opakowania kosmetyczne, wykonane z trwałych oraz odpornych tworzyw, takich jak surlyn czy polipropylen. Przygotowaliśmy m.in. słoiczki na kremy i buteleczki dla perfumerii, dostępne w wielu fantazyjnych kształtach, które z pewnością zachęcą do zakupu.

Egzaminy IT

Podniesione kwalifikacje w branży informatycznej warto potwierdzić dokumentem, który jest uznawany przez profesjonalistów. Prowadzone przez naszą firmę egzaminy IT organizowane są zarówno na poziomie podstawowym, jak i zaawansowanym. Wystawiane przez nas certyfikaty są honorowane przez pracodawców na całym świecie.

Rębaki

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której znajdziecie liczne maszyny stolarskie i ogrodnicze. Przygotowane przez nas rozwiązania to między innymi rębaki oraz strugarki, dzięki którym możliwe jest usprawnienie i przyspieszenie wykonywania codziennych zadań w Waszych przedsiębiorstwach czy zakładach produkcyjnych. Gwarantujemy naszym klientom dostęp do nowoczesnych rozwiązań, sprzętów. Wykonane zostały one z najwyższej klasy komponentów oraz podzespołów, dzięki czemu stanowią niezwykle solidne konstrukcje.

Serwis serwerów

Od prawie 30 lat serwisujemy sprzęt komputerowy, przeznaczony do wykonywania nawet najbardziej wymagających, dużych, masowych obliczeń. Obsługujemy przedsiębiorstwa, jednostki administracyjne i inne. Kiedy zajdzie potrzeba naprawy, konserwacji czy nawet diagnostyki, nasz serwis serwerów jest zwarty i gotowy, by pomóc.

Baterie hurt

Niektóre z naszych produktów poprawiają jakość środowiska naturalnego, ich stosowanie jest mu przyjazne. Wszystkie natomiast pochodzą od znanych producentów, są najwyższej jakości, sprzedawane w małych lub większych ilościach. Baterie - realizujemy ich hurt - są w naszym asortymencie przejrzyście ułożone na kartach produktowych.

obróbka blach

Jeżeli interesuje Cię profesjonalna obróbka blach CNC, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty firmy. Stworzymy dla Ciebie wyroby na miarę Twoich potrzeb i oczekiwań, poprzez szlifotowanie, toczenie czy cięcie profili. Zapewniamy doskonałe parametry mechaniczne, rzetelność oraz szybką realizację zlecenia.