Katalog gracza!

kosmicznie dobre firmy z całego kraju

 

Katalog -> Technologie, informatyka, innowacje

Producent kartonów

Jako producent kartonów oferujemy liczne opakowania tekturowe, które są do dopasowania rozmaitych kształtów, a także wielkości danych produktów, jakie chcecie w odpowiedni sposób zabezpieczyć. Znajdziecie u nas najbardziej wytrzymałe rozwiązania, jakie wykorzystywane są w licznych przedsiębiorstwach, które potrzebują zabezpieczenia dla swoich towarów.

Armatura przemysłowa

Zapraszamy państwa do zapoznania się z naszym asortymentem na armaturę przemysłową, czyli różnego rodzaju zawory, przepustnice, kurki oraz inne elementy występujące w różnych rodzajach, o rozmaitych budowach i mające inne przeznaczenie. Każdy wyrób jest najwyższej jakości i sprawdzi się w trudnych warunkach.

Zetowniki

Do odwiedzania naszej witryny zachęcamy wszystkich zainteresowanych, w szczególności klientów zamiejscowych, można tam oglądać wszelkie, aktualnie dostępne u nas wyroby ze stali (opaski, śruby, liny zetowniki, obejmy, nity, rury, kształtki i inne elementy), zapoznawać się z ich właściwościami i ogólną charakterystyką oraz przeznaczeniem, propozycją zastosowania, a także wieloma przydatnymi informacjami, które dotyczą naszych wyrobów. Zapraszamy!

zawory bezpieczeństwa

Zadbanie o właściwe warunki cieplne w mieszkaniu jest o wiele prostszym zadaniem, niż mogłoby się wydawać. Wystarczy zastosować termostaty grzejnikowe, do których części znajdują się w naszym asortymencie. Polecamy głowice, napędy oraz zawory odcinające. Umożliwią one wykonanie profesjonalnej instalacji cieplnej w mieszkaniu.

Zawory klapowe

Jesteśmy rodzinną firmą, która oferuje korzystne rozwiązania do transferu cieczy. W naszym asortymencie znajdują się zawory klapowe, czyli najbardziej standardowe produkty odcinające, które mają tę zaletę, że mogą być kontrolowane automatycznie lub ręcznie. Nasz produkt jest bardzo prosty w budowie, dzięki czemu jest tani w utrzymaniu i konserwacji.

Kiosk multimedialny

Przedsiębiorstwo Lemi-Bis zachęca Państwa do skorzystania z możliwości jakimi wyróżnia się kiosk multimedialny. Jest to doskonałe rozwiązanie, które wykorzystywane jest w coraz szerszym zakresie właściwie w dowolnym miejscu, choć obecnie najczęściej kioski multimedialne spotykane są w rozległych centrach handlowych, muzeach, czy też w miastach jako automatyczna, prosta w obsłudze informacja turystyczna. Lemi-Bis zachęca do odwiedzenia swojego serwisu internetowego oraz do wybrania jednego z naszych rozwiązań.

Wynajem kompresorów

Serdecznie polecamy Państwu nasze wysokiej jakości kompresory i inne produkty dostępne na naszych stronach internetowych. Nasza firma oferuje również takie usługi jak serwis i naprawa sprężarek. W naszej firmie zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy o sprężarkach wiedzą prawie wszystko! Oferujemy również wynajem kompresorów. Zapraszamy do kontaktu z Kompresor-Tech.

Serwis kas fiskalnych

W dzisiejszych czasach każdy punkt handlowy czy usługowy, zgodnie z przepisami krajowego prawa jest zobowiązany do korzystania z urządzeń, dzięki którym można wystawić paragon, fakturę lub inny dowód zakupionego w Państwa firmie przedmiotu. W przypadku awarii tego typu urządzeń, zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Oferujemy serwis kas fiskalnych we Wrocławiu. Atut Komputer to doświadczone przedsiębiorstwo, które od wielu lat współpracuje z najlepszymi producentami tych urządzeń.

znakowanie laserem

Jedną z niezwykle solidnych metod tworzenia napisów czy grafik na różnych materiałach jest znakowanie laserem. W tym celu nasza firma wykorzystuje nowoczesne urządzenia, pozwalające na szybką realizację poszczególnych zamówień, przy zachowaniu najwyższej precyzji, jak również powtarzalności kolejnych elementów.

Opakowania kosmetyczne

W naszym asortymencie dostępne są wysokiej jakości opakowania kosmetyczne, wykonane z trwałych oraz odpornych tworzyw, takich jak surlyn czy polipropylen. Przygotowaliśmy m.in. słoiczki na kremy i buteleczki dla perfumerii, dostępne w wielu fantazyjnych kształtach, które z pewnością zachęcą do zakupu.

chwytak do blach

Gdyby nie nowoczesne urządzenia, prace na budowie czy w przemyśle wyglądałyby jak w czasach starożytnych i nie pozwalałyby na osiąganie należytej wydajności. Dlatego proponujemy wciągniki ręczne, które dzisiaj stanowią niezbędne wyposażenie magazynków i placów budowy, nadając się do podnoszenia i przenoszenia produktów.

Egzaminy IT

Podniesione kwalifikacje w branży informatycznej warto potwierdzić dokumentem, który jest uznawany przez profesjonalistów. Prowadzone przez naszą firmę egzaminy IT organizowane są zarówno na poziomie podstawowym, jak i zaawansowanym. Wystawiane przez nas certyfikaty są honorowane przez pracodawców na całym świecie.

bojler 60 litrów

Zachęcamy serdecznie do skorzystania z propozycji, jaką przygotował dla Państwa nasz sklep internetowy. Prezentujemy między innymi niezawodny i nowoczesny bojler elektryczny, poj. 60 litrów, jak również inne urządzenia grzewcze: pompy ciepła, kotły, jak również podgrzewacze gazowe. Sprawdź ofertę na stronie www!

Drukarnia

Profesjonalna drukarnia zlokalizowana w miejscowości Wola Aleksandra zaprasza do skorzystania ze swoich usług. Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie, który działa bezawaryjnie i zapewnia najwyższą jakość druku. Realizujemy duże i małe zlecenia - jesteśmy pewni, że potrafimy dostosować się do Twoich oczekiwań. Wybierz naszą drukarnię, a na pewno będziesz zadowolony z poziomu naszych usług.

Sklep komputerowy

Jeśli szukasz porządnego laptopa w doskonałej cenie, u nas z pewnością znajdziesz sprzęt swoich marzeń. Oferujemy nie tylko egzemplarze złożone przez nas ale także tanie produkty konfigurowalne. Nasz sklep komputerowy online oferuje sprzedaż laptopów powystawowych, a także serwis urządzeń i obsługę informatyczną firm.

Rębaki

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której znajdziecie liczne maszyny stolarskie i ogrodnicze. Przygotowane przez nas rozwiązania to między innymi rębaki oraz strugarki, dzięki którym możliwe jest usprawnienie i przyspieszenie wykonywania codziennych zadań w Waszych przedsiębiorstwach czy zakładach produkcyjnych. Gwarantujemy naszym klientom dostęp do nowoczesnych rozwiązań, sprzętów. Wykonane zostały one z najwyższej klasy komponentów oraz podzespołów, dzięki czemu stanowią niezwykle solidne konstrukcje.