Katalog gracza!

kosmicznie dobre firmy z całego kraju

 

Katalog -> Technologie, informatyka, innowacje

Producent kartonów

Jako producent kartonów oferujemy liczne opakowania tekturowe, które są do dopasowania rozmaitych kształtów, a także wielkości danych produktów, jakie chcecie w odpowiedni sposób zabezpieczyć. Znajdziecie u nas najbardziej wytrzymałe rozwiązania, jakie wykorzystywane są w licznych przedsiębiorstwach, które potrzebują zabezpieczenia dla swoich towarów.

Armatura przemysłowa

Zapraszamy państwa do zapoznania się z naszym asortymentem na armaturę przemysłową, czyli różnego rodzaju zawory, przepustnice, kurki oraz inne elementy występujące w różnych rodzajach, o rozmaitych budowach i mające inne przeznaczenie. Każdy wyrób jest najwyższej jakości i sprawdzi się w trudnych warunkach.

Zetowniki

Do odwiedzania naszej witryny zachęcamy wszystkich zainteresowanych, w szczególności klientów zamiejscowych, można tam oglądać wszelkie, aktualnie dostępne u nas wyroby ze stali (opaski, śruby, liny zetowniki, obejmy, nity, rury, kształtki i inne elementy), zapoznawać się z ich właściwościami i ogólną charakterystyką oraz przeznaczeniem, propozycją zastosowania, a także wieloma przydatnymi informacjami, które dotyczą naszych wyrobów. Zapraszamy!

Kiosk multimedialny

Przedsiębiorstwo Lemi-Bis zachęca Państwa do skorzystania z możliwości jakimi wyróżnia się kiosk multimedialny. Jest to doskonałe rozwiązanie, które wykorzystywane jest w coraz szerszym zakresie właściwie w dowolnym miejscu, choć obecnie najczęściej kioski multimedialne spotykane są w rozległych centrach handlowych, muzeach, czy też w miastach jako automatyczna, prosta w obsłudze informacja turystyczna. Lemi-Bis zachęca do odwiedzenia swojego serwisu internetowego oraz do wybrania jednego z naszych rozwiązań.

Wynajem kompresorów

Serdecznie polecamy Państwu nasze wysokiej jakości kompresory i inne produkty dostępne na naszych stronach internetowych. Nasza firma oferuje również takie usługi jak serwis i naprawa sprężarek. W naszej firmie zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy o sprężarkach wiedzą prawie wszystko! Oferujemy również wynajem kompresorów. Zapraszamy do kontaktu z Kompresor-Tech.

Serwis kas fiskalnych

W dzisiejszych czasach każdy punkt handlowy czy usługowy, zgodnie z przepisami krajowego prawa jest zobowiązany do korzystania z urządzeń, dzięki którym można wystawić paragon, fakturę lub inny dowód zakupionego w Państwa firmie przedmiotu. W przypadku awarii tego typu urządzeń, zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Oferujemy serwis kas fiskalnych we Wrocławiu. Atut Komputer to doświadczone przedsiębiorstwo, które od wielu lat współpracuje z najlepszymi producentami tych urządzeń.

znakowanie laserem

Jedną z niezwykle solidnych metod tworzenia napisów czy grafik na różnych materiałach jest znakowanie laserem. W tym celu nasza firma wykorzystuje nowoczesne urządzenia, pozwalające na szybką realizację poszczególnych zamówień, przy zachowaniu najwyższej precyzji, jak również powtarzalności kolejnych elementów.

Opakowania kosmetyczne

W naszym asortymencie dostępne są wysokiej jakości opakowania kosmetyczne, wykonane z trwałych oraz odpornych tworzyw, takich jak surlyn czy polipropylen. Przygotowaliśmy m.in. słoiczki na kremy i buteleczki dla perfumerii, dostępne w wielu fantazyjnych kształtach, które z pewnością zachęcą do zakupu.

Rębaki

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której znajdziecie liczne maszyny stolarskie i ogrodnicze. Przygotowane przez nas rozwiązania to między innymi rębaki oraz strugarki, dzięki którym możliwe jest usprawnienie i przyspieszenie wykonywania codziennych zadań w Waszych przedsiębiorstwach czy zakładach produkcyjnych. Gwarantujemy naszym klientom dostęp do nowoczesnych rozwiązań, sprzętów. Wykonane zostały one z najwyższej klasy komponentów oraz podzespołów, dzięki czemu stanowią niezwykle solidne konstrukcje.

Pozycjonery spawalnicze

Nasza firma specjalizuje się w produkcji robotów przemysłowych dedykowanych do pracy przede wszystkim w zakładach obróbki metalu. Wytwarzane przez nas modułowe pozycjonery spawalnicze w znaczny sposób usprawniają prace w halach przemysłowych, zwiększając tym samym możliwości produkcyjne firmy i bezpośrednio przyczyniając się do poprawy jej statusu.

Przemysłowa wyciskarka do soków

Produkcja napojów owocowych oraz warzywnych wymaga odpowiedniego sprzętu. Oferowana przemysłowa wyciskarka do soków świetnie sprawdzi się u wszystkich podmiotów działających w branży spożywczej. Firma zapewnia specjalistyczne przeszkolenie z używania tego urządzenia, a także z zakresu najlepszych technik produkcji.

elektryk trójmiasto

Potrzebny jest Wam wykwalifikowany i doświadczony elektryk? Trójmiasto to obszar naszego działania. Nasza firma jest miejscem, gdzie znajdziecie najlepszych specjalistów. Dzięki nam możliwe jest wykonywania instalacji domofonowych, antenowych czy przeciwpożarowych w Waszych domach czy innego typu budynkach. Gwarantujemy Wam fachową i szybką realizację. Działamy głównie na terenie Trójmiasta.

Utylizacja odpadów niebezpiecznych

Zgromadzone, zalegające substancje chemiczne to ogromne zagrożenie zarówno dla ludzi, jak i środowiska naturalnego. Utylizacja odpadów niebezpiecznych w prawidłowy sposób to konieczność - zadzwoń i dowiedz się, jak skorzystać z usług świadczonych przez naszą firmę zajmującą się gospodarką tego typu pozostałościami.

projektowanie opakowań

Jako lider działający w branży przygotowywania produktów do sprzedaży, doskonale rozumiemy potrzeby naszych klientów. Naszą specjalnością jest projektowanie opakowań, konfekcjonowanie, celofanowanie, a także banderolowanie oraz etykietowanie. Wspólnie z klientem planujemy najodpowiedniejsze rozwiązania i przystępujemy do ich wdrożenia.

kurs programowania sterowników plc

Poszerz swoje horyzonty i skorzystaj z oferowanego na naszej stronie szkolenia z obszaru automatyzacji procesów technologicznych. Kurs programowania sterowników PLC obejmuje zarówno podstawy, jak i szersze zagadnienia. Ze szczegółową instrukcją przeprowadzisz pierwszą symulację, a także dowiesz się więcej na temat pętli FOR.

transport wewnętrzny

Masz dużą halę produkcyjną lub magazyn? Potrzebujesz sprzętu, dzięki któremu będziesz mógł przewozić palety i kontenery? Polecamy transport wewnętrzny z naszej firmy, który ułatwi Ci przemieszczanie ładunków. Nasze przedsiębiorstwo oferuje zarówno sprzedaż wózków widłowych, jak i ich wynajęcie. Dodatkowo, odkupujemy starsze modele, nawet te uszkodzone.

Tonery do drukarek Lexmark

Oferujemy najwyższej jakości tonery do drukarek Lexmark w konkurencyjnych cenach. Posiadamy tonery zarówno czarne, jak i kolorowe obsługiwane przez drukarki każdego rodzaju – laserowe oraz atramentowe. Oferujemy atrakcyjne cenowo zamienniki o wysokiej wydajności. Zachęcamy do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą.

Oprogramowanie dla gabinetów lekarskich

Dbamy o potrzeby naszych klientów, zapewniając im inteligentne rozwiązania informatyczne, dostosowane do potrzeb ich przedsiębiorstw. Popularnym produktem oferowanym przez naszą firmę jest oprogramowanie dla gabinetów lekarskich. Nasz system jest elastyczny i ewoluuje wraz z firmą - na bieżąco wprowadzane zmiany i aktualizacje gwarantują najwyższą wydajność naszych narzędzi IT.

Czujnik tlenku węgla

W naszym sklepie internetowym zaopatrzysz się w wielu urządzeń zwiększających bezpieczeństwo przebywania w domu i mieszkaniu. Oferujemy między innymi czujnik tlenku węgla w opcji wolnostojącej lub do zawieszenia na ścianie. Produkty maja wiele praktycznych funkcji, jak wyświetlacze LED. niektóre z nich objęte są nawet 8-miesięczną gwarancją.

Sprzęt biurowy

Jesteśmy firmą, która dostarcza swoim klientom najwyższej jakości sprzęt biurowy. Znajdą Państwo pośród niego: drukarki, niszczarki, ksero, skanery oraz urządzenia wielofunkcyjne. Zajmujemy się także serwisowaniem i naprawianiem urządzeń komputerowych. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych produktów i usług.